Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő oda van a Szürke 50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő oda van a Szürke 50 árnyalatáért, akkor valószínűleg ő maga is szubmisszív, vagy legalábbis kipróbálná milyen lenne a csaj szerepében?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 22:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Én szeretem a horror filmeket is, mégse öltem meg senkit eddig.

N

2021. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akit alapból vonz ez a fajta szexuális irányzat, annak többnyire tetszik is. Nekem nem egy barátnőm mondta amikor kijött a film, hogy jézusom ez milyen beteg meg tudom is én, valószínűleg az ilyen embereknek ez később se fog tetszeni.

Nekem már akkor nagyon izgató volt ez az egész amikor csak a könyvet olvastam, és a valóságban is szeretek alárendelt lenni a szexben, és így látok közte kapcsolatot.

2021. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha a Szürke 50 árnyalatáért van oda, akkor fogalma nincs a BDSM-ről, ahogy a könyv írójának sincs. Esetleg egy pénzes pasi vonzaná.
2021. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

A második válaszra reflektálva: én sub vagyok, mégse tetszik ez a film mert elbszott az egész, egyáltalán nem úgy mutatja be a bdsm világát ahogy azt kéne, a nő meg csak egy szerencsétlen, nem sub. Vergődik össze vissza. A pasi sem dom, az egész film egy vicc. És megsúgom a legtöbb embernek akinek valóban köze van a bdsm hez, nem tetszik ez a film és ugyanez a véleményük róla, mint amit leírtam

#1 voltam

2021. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Úgy gondolom mint a 3-as.

A BDSM az azért nagyon más

2021. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Csicuki ***** válasza:
100%
Nem a szürke 50 árnyalatát vennèm alapul nem igazán hozza azt amit kellene az a törtènet inkabb egy elkèpzelt esemèny amit sok nő kedvelne gazdag fiatal pasi hmm igaz van egy pár olyan dolga ami nem hètköznapi de ezzel együtt lehet èlni XD inkabb hasonlít valakinek a szex fantáziájára aminek írt egy nagyin tetszetős körítèst
2021. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Es miben mas mint a film? Akkor valaki irja mar le legyszi, erdekel 😃
2021. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Aki egy kicsit is érdeklődik az ilyen témák iránt, szörnyülködve nézte azt a filmet.
2021. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

7,

Én nem vagyok benne a bdsm-ban de le merem fogadni hogy a valóságban nincs ekkora vagyoni különbség a két fél között...

Egyébként amikor megnéztem a filmet ledöbbentem hogy nincs benne semmi durva bdsm jelenet. A film inkább arra van felhúzva hogy mennyire gazdag pasit fogott ki csak van egy "rossz dolog" vele kapcsolatban, és ez a bdsm. Mintha az rossz lenne. A film során pedig mintha egy 8 évesnek mutatnák be a bdsm leglightosabb elemeit hogy kárt ne szenvedjen a kis lelke...

2021. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül, az a könyv egy erotikus ponyva, olyannak is bejöhet, aki hozzá nem szagolt még a bdsm-hez.


mondjuk az is igaz, hogy tiniként amikor olvastam, az keltette fel az érdeklődésem a rendes bdsm iránt

2021. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!