Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányokat akik szex közben szeretik mondani, hogy mit és hogyan csináljanak velük? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egyszer volt egy nagyon jó élményem egy szilveszteri házibuliban.


Össze jöttem egy lánnyal és bejutottunk egy szobába.

Ott csókoloztunk aztán kérte, hogy simogassam a punciját lassan, majd dugjam be egy ujjamat és kérte, hogy lassan ujjazzam, aztán kérte, hogy most két ujjal, három majd néggyel és a végén mondta , hogy most mehet gyorsan mind a néggyel.Közben bíztatott, hogy ezaz, nagyon jó , ne hagyd abba.

Közben remegett a teste és a végén egy nagyot élvezett úgy, hogy spriccelt.

Engem ez nagyon felizgatott és nagyon tetszett !!!

Azóta nem volt ilyen élményem.


Nem mintha nem tudnám mit kell csinálni, de mikor egy buliban összejössz valakivel akkor nem tudhatod, hogy szereti pontosan a másik, mert mindenki más egy kicsit, másképpen szereti.


Sok lány meg nem mond semmit vagy azt, hogy nekem mindenhogyan jó ami Nyílván nem igaz.


Szóval tök jó volt, hogy ebben az esetben a lány elmondta, rávezetett arra, hogy a legjobb neki és baromi jó érzés volt látni és érezni, hogy spriccelve (squirt) élvezett el.


Van itt olyan lány aki ilyen?

Vagy ismertek ilyen lányt?



2021. ápr. 25. 10:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Asszem ez mindenkit felizgat, engem is. Nekem eddig egy ilyen nőm volt (és van éppen, összejárunk), annyi, hogy ő trágárabb is, de ez még egy pluszt ad, pl mondja, hogy "ezaz, basszhál mégjobban, most kutyában, stb". Olyan merevedésem van tőle, mint senki mastól, imádom. Pedig régen azt hittem, inkább taszít az ilyesmi.
2021. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Engem lehet, hogy idegesítene , ha egy nő 20x kiabálná, hogy bassz-ál.

Túl sok.


Azt szeretem mikor azt érzem egy nőn, hogy kultúrált, bájos és úgy közli, hogy mit szeretne vagy hogyan szereti.


A vad , közönséges, erőszakos nők valahogy mindig taszítottak.


A kultúrált , szelídebb , szűziesebb nők viszont nagyon beindítanak!!!

2021. ápr. 26. 14:22
 13/13 A kérdező kommentje:

Az a típus akinek nem kell elmondania, hogy dícsérjél már meg, mert eléri ügyesen, hogy magamtól mondjam.


Olyan vonzó és finom ez a típus🙂

2021. ápr. 26. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!