Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hany eves korotokban kezdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves korotokban kezdtetek el eloszor randizni? Es hogyan alakult? Nagyon gaz volt az elso, vagy jol sult el? Sokat keszultetek ra?

Figyelt kérdés
Bocsanat, hogy ennyit kerdezek, mivel meg tapasztalatlan vagyok ezert gondoltam ha arra kerulne a sor, hogy egyszer nekem is sikerul majd randiznom valakivel, nem szeretnek majd semmi kinosat elkovetni meg ilyesmik...

2021. ápr. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

17 és nagyjából jól sült el de én gáznak éreztem és nem tudtam lecsókolni meg szexelni se vele mert annyira féltem


18f

2021. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán 16, de örökösen kifogtam a hülyéket (nem volt meg az összhang, utána jött behajtani a kávé árát, stb), ritkábban simán nem passzoltunk...

Van az a fajta randi, ami szimplán jól sikerül - a legjobb randim eddig egy nagyon lowcost történet volt, de annyira egymásra voltunk/vagyunk hangolódva, hogy nem is kellett több.


Van az, ahol igazából minden oké, egyik fél sem tapló vagy szerencsétlen, csak nincs meg az összhang, azzal sincs gáz, benne van a pakliban.


Na és van az, amit igyekezzen mindenki elkerülni... késés, bunkóskodás akár a másikkal, akár a másik előtt pl. étteremben a személyzettel. Túlzott telefonnyomkodás, feltűnési viszketeség... beszélj magadról, mert azért is vagytok ott, de adj teret a másiknak is, egyoldalúan nem lehet ismerkedni. Ha bármilyen közösségi hely a helyszín, legyünk tisztában az alapvető etikettel (ki választ asztalt, ki megy be először, ha van kabát, segíteni levenni/felvenni, ki áll fel először az asztaltól), engem pl. nőként ilyenekkel is meg lehet fogni. De érdemes figyelni olyanokra is, hogyha már fújunk magunkra valamit, akkor az illő legyen, ne valami tolakodó szagú pacsuli, akkor már inkább ne legyen semmi... hosszan-hosszan lehetne sorolni, sok dolog lehet buktató, de ezek a gyakorlatban egy kicsi figyelmességgel simán elkerülhetőek.

2021. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 14 evesen volt az elso es nekem eddig az osszes randim jol sikerult
2021. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12 voltam. de igazábol csak sétálások voltak.

15 evesen már jobban oda tettem magam. Figyeletem a markatingre,szia vadász pilota vagyok 😎! Belöttem a sérót,dezodor felhő. És totális lebőgés.


Aztán visszavettem az arcomból de szemcsi maradt. Visszafogott "eminens" csaj mert rettenets volt a helyesírása. De amugy full kitünő.

Az is sétával indult.

Jelenleg 18 éves házassági evfordulóra készülünk. Szóval az jól sültel azaz érzésem.

2023. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!