Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tapasztaltabb közönséghez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapasztaltabb közönséghez lenne olyan kérdésem ti hogy, milyen technikával huzzátok ki minnél tovább szex közbe az orgazmust akár addig amig a csaj is el nem élvez, illetve milyen gyakorlási módszerrel jutottatok el ide?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat is a témában odáig is tudod magad fejleszteni: hogy orgazmusod legyen de a nektárt magadba tartod, bár ehez elég fejlett gát izomra van szükség, ez egyszer nekem sikerült is de vesztett a peckem a keménységéből és élesbe nem is mertem pont emiatt kipróbálni, egyáltalán ez lehetséges úgy hogy utána ugyanolyan kemény maradjon?

2021. ápr. 26. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs semmi nagy titok. Szimplán nem akarok hamar elmenni és nem is indulok be annyira. Élvezem, de mondjuk 100% helyett csak 80%-ra pörgetem magam fel fejben és így simán bírom tovább.
2021. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A "magmegtartó" azaz ejakuláció nélküli ffi orgazmusról beszélsz. Nos, vannak rá praktikák, a gátizom megerősítésére, könyvtárnyi leírással. Nem fog erektált állapotban maradni utána. Mert bár nem ejakulálsz fizikailag, de mivel az orgazmus bekövetkezik de az ingerületátvitel megtörtént és a PDE-5 azonnal elkezd termelődni amitől lelankadsz. Ugyanez történne ha simán az ujjaddal elszorítanád a húgycsövet "alul". Szóval egy tök felesleges és értelmetlen technika, ha már élvez az ember akkor élvezzen rendesen :)
2021. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fog egyik napról a másikra menni, ehhez évek tapasztalata kell, és azért nagyjából állandó szexuális élet.


Tudnod kell kontrollálnod magadat, úgy, hogy élvezd is, de ne legyél folyamatosan orgazmusközelben.


Szerintem két dolog segít: szex közben, ha úgy érzed, hogy nem bírod tovább, váltsatok pozíciót, vagy váltsatok olyan dologra, amit élvezel, de mégsem élvezel el tőle (orális szex, vagy kézzel, vagy pedig pihensz, és csak te csinálod a nőnek). Idővel (de tényleg hosszú idő elteltével), lerövidülnek, vagy teljesen eltűnnek ezek a pihenő szakaszok.


A másik, hogy önkielégítésnél "gyakorolj" arra, hogy sokáig bírd. Ne rázd ki 5 perc alatt, mert azzal pont ellentétes hatást érsz el. Tarts ki ott is legalább egy órát, ha érzed, hogy közel vagy, válts technikát, csináld máshogy, lassabban, hogy ne menj el gyorsan.


Én mostanra teljesen tudom konkrollálni az orgazmusomat, kevés kivételtől eltekintve, akkor élvezek el, amikor én akarok.

2021. ápr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Williamspear ***** válasza:
62%
Ha megtanulnál helyesen írni, akkor nem lennének ilyen problémáid! ☝️
2021. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!