Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ember fanszőrzete melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember fanszőrzete melyik masik testrész szőrzetére hasonlit leginkább? Tényleg a szemöldökre?

Figyelt kérdés
Tehát ha valakinek erős, sűrű és vastag a szemőldöke akkor lehet arra következtetni, hogy a fanszőrzete is ilyen (vagy ilyen lenne ha nem borotválná) ?

2021. ápr. 27. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő akinek alig van szemöldöke a muffja meg 2 tenyérnyi bozont... Nem minden esetben igaz.
2021. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túl sok összefüggés. Általános jelleg hogy akinek alapból erős a testszőrzete annak akár lent is erőteljesebb, dúsabb lehet (a szín vonatkozásában meg 1-2 árnyalattal mindenkinek sötétebb odalent mint a hajszín). Ettől még bármi lehet, főleg hogy nagyon sokan fazonírozzák, vagy borotválják.
2021. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lábujjszőr :)
2021. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább színben hasonlít a szemöldökre, mint terjedelemben vagy sürűségben.
2021. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
szerintem még az sem igazán állja meg a helyét, hogy annak dús a fanszőrzete, akinek úgy általában az egész teste szőrösebb az átlagnál.
2021. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről én is hallottam. Nem csak arra kell gondolni, hogy ha dús és erős a szemöldök, akkor az intim szőrzet is az. Állítólag inkább a szín, a szőr "állaga" amire hasonlít. De ez elég random dolog. Párom elég szőrös, intim részeken is az lenne, ha nem szedné, de nincs kifejezetten hangsúlyos szemöldöke. Nekem véletlenül pont stimmel, mert erős, közép barnás szemöldököm van, de nem túl dús, és így vannak az intim részeken is (de én is szedem).
2021. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5#-ös egyetértek. Sok mindenhol szőrös nőnek alig van a puncin. Más nők akiken nincs lábon, karon meg igazi nagy bozont van a bugyiban
2021. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Erős, vaskos szemöldököm van, ott is van szőröm bőven
2021. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8#-as milyen színben van mindez?
2021. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Feketében
2021. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!