Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Zavarna titeket, ha a barátnőtök szex közben ilyeneket csinálna veletek? Lányok, ti szoktatok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Hogy éreznétek magatokat, ha a párotok elkezdené a mellbimbótokat nyalogatni, beleharapna a feneketekbe, beleharapna, combotokba..? Esetleg rá is csapna a feneketekre?

Kevésbé éreznétek magatokat férfiasnak, vagy belefér a szexbe nektek? Ki mit gondol erről?



2021. ápr. 28. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
nyalogatnám tovább a savanyú talpát
2021. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Harapj a seggembe, markolj bele, pofozd vérvörösre, combomba is harapj te állat.
2021. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem személy szerint nagyon izgat ha izgatják a mellbimbóm szóval azt én el is várnám. A többi egyátalán nem borzolja a fantáziám, nálam semmit nem érne el velük a párom. Férfiasnak ugyanannyira érezném magam mint előtte
2021. ápr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
én szeretem ha a barátnőm megaláz. Tudja, hogybszeretem ha nyilvános helyen megpofoz , így is tett egy étteremben - nagyon kínosnak tűnhetett, mindenki minket nézett. AZtán a mosdóban hatalmasatt kurtunk
2021. ápr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen szoktam mind csinálni, akiről tudom, hogy bejön neki és tetszik, hagyja is, élvezem. A formás seggébe beleharapni és rácsapni, a mellbimbó nyalást, izgatást imádom, ez a fétisem.
2021. ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem indulok be ilyenektől, de ha látom, hogy neki örömet okoz, nem hiszem, hogy probléma lenne
2021. ápr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik "férfi" ettől kevésbé érzi magát "férfinak" az nem is igazán férfi. Semmi köze hozzá. Én szeretem, amíg nem fáj.
2021. ápr. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbo harapast imadom, mindig csinálja, fenéknél csak nyalás szokott lenni
2021. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez minden, csak nem megalázó. Ez egy vad, szexi csaj lehet, aki ilyeneket csinál, nagyon izgatna. Legalább nem egy unott fadarabbal lenne dolgom.
2021. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
sztm ez férfifüggő ha tetszik tetszik ha nem megkell neki mondani
2021. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!