Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, osztálykirándulá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, osztálykiránduláson vesztettétek el a szüzességeteket, vagy ott vettétek el valakiét? Hány évesek voltatok? Hogy történt? Fiú, vagy lány vagy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó gimis osztálykiránduláson az osztály visszahúzódó, stréber jókislánya kellően bevállalósra itta magát ahhoz, hogy elvegyem a szüzességét.:)
2021. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

lehetőségem lett volna rá, a lány mászott rám, viszont annyira tapasztalatlan voltam, hogy igazából vártam a sült-galambot és hát nem jött. Ha kicsit tökösebb, rámenősebb és irányítósabb lettem volna, akkor ott lett volna. Így is jó este volt, de igazából csak passzív résztvevője voltam egy petting-szerűségnek.

Ekkor voltam 17

2021. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Tobb osztalykirandulasos es golyataboros is volt, mar altalanosban is a vegefele.


Gimiben nalunk is volt egy este, amikor belogtunk ket masik csajjal a sracokhoz. Ok 4en voltak, es iszogatas volt, kis tanc, es ahogy haladt az este, az egyik csaj elkezdett vetkozni tanc kozben.

Utana felgyorsultak a dolgok, es egy fel oran belul mindenki meztelen volt. Senki nem volt szuz az este vegere, annyir mondhatok. :) :D

16-17 evesek voltunk ekkor.

2021. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
13as vagyok es az lemaradt,hogy en is L vagyok :)
2021. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Istvan485 ***** válasza:
13%
13 as csinalnal meg ilyet?????
2021. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem jártam se osztálykirándulás, sem golyataborba sem….
2021. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!