Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év alatti fiúk! Szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év alatti fiúk! Szexeltetek már nem szép lánnyal?

Figyelt kérdés

Alkalmi szexre irányul a kérdésem, ami nem ittas, vagy bódult állapotban történt.

A - Közösültetek már olyan csajjal, aki arcra nagyon nem jött be? (Tehát nem ápolatlan volt, csak arcra nem szép.)

B - Hogyan történt meg, hogy mégis lefeküdtél vele?

C - Cikinek érezted, hogy nem szép lánnyal feküdtél le?

D - A lány kinézete ellenére jól működött az erekciód?



2021. ápr. 29. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

20 év fölött is meg esik az ilyen,20 alatt meg pláne.

Szerintem

F

2021. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Abból a közel 30 valamennyiből kb 4 ha szép volt.

Csak a személyiség számít. Alkalminál is. Emberek vagyunk. Személyiségek. Ezek találkoznak. A test önmagában semmi.

Úgy történt meg, hogy nagyon vonzott a személyiségük és át akartam velük élni a szexet, ezért elcsábítottam őket.

Nem éreztem cikinek. Mindre büszke vagyok.

A kinézet egyáltalán nem számít az erekciónál.

2021. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Mi számít szépnek? A szépség szubjektív.

A nővérem pl undorítónak tartja azt a lányt, aki nekem a világ legszebbje

2021. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van. Úgy értettem a kérdést, hogy feküdtél-e már le olyan csajjal, aki neked nem tetszett.
2021. ápr. 29. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, fesztiválon nem részegen, de nem is józanul. Alkalmi, első alkalom még szűz voltam. Nem éreztem cinknek, működött az erekcióm és csudi büszke voltam magamra utána hogy már nem vagyok szűz. Lehet erkölcsi nulla voltam/vagyok, de azé' lássuk be bro' ha 20 alatti vagy és nincs csajod akibe szerelmes vagy biz' igen könnyen megdugsz olyan csajt is akibe nem vagy fülig szerelmes, de már nagyon akarnál dugni.
2021. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az 50 nőből akivel voltam 40 ilyen, eg volt kövér is sajnos de nem volt épp jobb muszáj volt.
2021. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanokkal - én se vagyok egy matyóhímzés
2021. ápr. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!