Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért féltékeny a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért féltékeny a feleségem ennyire a nagyobb mellű nőkre?

Figyelt kérdés
Az ő ismerőse kért tőlem valamit,(papírmunka) én megcsináltam neki, azóta alig lehet az asszonnyal bírni. Pedig neki sincsennek kis mellei 90/D. Meg tudja hogy én inkább popsi párti vagyok. Mitől lett egyszerre ilyen féltékeny?

2021. ápr. 29. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert rossz érzés attól félnie, hogy a nagyobb mellű nők jobban tetszenek neked és titokban róluk álmodozol, meg azt kívánod, hogy bárcsak neki is olyan lenne. Nagyon rossz erre gondolni és nagyon nehéz elhinni, hogy nem így van.
2021. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mivel ő is inkább a nagymellű csajok közé tartozik, ezért nem értem hogy mi baja, ha kis melle lenne még érteném is, de így?
2021. ápr. 29. 22:21
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Csald meg egy kismellűvel, rögtön elmúlik a kisebbség érzete :D
2021. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3 haha vicces vagy.
2021. ápr. 29. 22:25
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nagy mellekre féltékeny hanem az adott csajra akinek megcsináltad a szívességet. Vagy egy másik csajra, a nők "furák", de ha ismered a párod akkor bele lehet látni a fejébe mire gondol (nem mindig arra amit kimond, de ott van valahol az elmondottak között az is ami piszkálja a csőrét).
2021. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A melleire biztos féltékeny mert elég jól kipakolja a csaj, meg érezteti is szerintem hogy amikor ő ott van akkor az ő melle van a középpontban.
2021. ápr. 29. 22:32
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
nem furak, mondjuk ki, neha fogyatekosak. brutalis ez a beteges szintu feltekenykedes. meg tizenevesen ertheto lenne, de ok valszeg felnottek. nevetseges hogy ennyire kattantak a nok jo nagy resze..
2021. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
90d az kover. Feleseged is kover kis mellekkel, azert irigyli? Mert ha nem, akkor semmi ertelme tulsulyos emberekre irigykednie.
2021. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8

A feleségemé 90/D

168cm és 82kg.

Nem mondanám kövérnek.

2021. ápr. 29. 22:42
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
A 90/D-s mellek már szép nagyok. Miket szoktál játszani a feleséged melleivel?
2021. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!