Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma lányok miért nehezebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányok miért nehezebb veletek egy magyar férfinek ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 13:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én próbáltam sokszor de nem egyszer az jött hogy hát magyar nem jó mert gond lehet
2021. ápr. 30. 15:06
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Én azt tapasztaltam, hogy a magyarok tőlem mindig csak szexet akartak de mikor már felvállalni kellett volna, akkor milyen gáz már egy romát... Mintha valamit is tehetnék a származásommal.
2021. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12..ez igen. Ahogy írod ez baj.

Én ebből nem csinálok gondot. Hiszen ha ahogy te írod szexre jó te szavaiddal élve ami azért egy elég fontos dolog.

Akkor már miért nem lehet felvállalni?

2021. ápr. 30. 17:33
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

13

Lássuk be, a cigányság reputációja Magyarországon alacsony. Ez nem azt jelenti, hogy ilyenek, vag yolyanok, hanem azt, hogy a társadalom tögbbsége lenézi őket.

Te hazavinnél-e bemutanti nagyanyádnak egy cigány lányt, hogy ő a párod, lehet ő fogja szülni a dédunokáit?

Sok szülő "méltó" párt akar a gyerekének. Teljesen logikus, mindenki a legjobbat akarja a gyerekének, jelentsen a "legjobb" bármit is:D

És a társadalmilag elítélt kisebbségből származó pár bizony ritkán esik "A Legjobb" megítélés alá.

Persze lehet a lány művelt, okos, szép, ügyes, talpraesett, önálló. Első ránézésre csak azt fogják látni, hogy cigány. Az ítélkezéshez pedig kevesebb mint egy másodperc elegendő.

2021. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utso van benne valami persze. De csak 21 század van már?!
2021. ápr. 30. 17:44
 16/19 anonim ***** válasza:

15, igen, talán a fiatal generáció már rugalmasabban veszi.. talán.. de persze környékfüggő.

Egy budapesti huszonéves sokkal liberálisabban áll ehhez, mint egy devecseri ötvenes. A fővárosban nem annyira látványos a szegénység és nem ver akkora port a közösségben egy-egy balhé.


De az idősebb generációk sokkal kevésbé lbierális szemléletűek, akár pestiek, akár vidékiek.

2021. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem arról szól, hogy "nem menő"cigánnyal lenni. Akkor ilyen alapon: "nem menő"kövér magyar lánnyal se lenni, illetve "nem menő"kapafogas magyar lánnyal se lenni.

Arról van szó, hogy a cigányság mellé a problémákat társítják. A veszekedést, lopást, balhét, cirkuszt stb. Senki se akarná ezt alapesetben.


Amúgy én egyetemista roma lány vagyok és a szüleim ellenezték az elég parasztos beütéssel rendelkező magyar barátom.

Akkor ilyenkor mi van?

2021. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17 és. Ez is igaz. Amúgy oda vissza megy a dolog. Nekem is van cigány ismerős nem szegény család sőt, de ők se tudnák elviselni ha a fiúk lányuk nem cigány al járna
2021. máj. 1. 06:31
 19/19 anonim ***** válasza:
38%
#10 ...és fogalmad sincs miért...
2021. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!