Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan,hogy nem jól nyalt a fiú?kellemetlenül és kényelmetlenűl éreztézek magatokat amikor nyaltak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 05:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, viszont a kommunikáció megoldott minden problémát.
2021. máj. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy kicsit irányítottam, hogy hogyan csinálja, mert nem gondolatolvasó :) Aztán jobb lett.
2021. máj. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Manapság ott az internet arra, hogy tájékozódjon, hogy kell jól csinálni. En is utánaolvastam, hogy hogy kell jól szopni, ha valaki képtelen erre, az elég önző hozzáállás. Nyilván egy kapcsolatban elmagyaráznám neki, hogy hogy csinálja, ha bénázik, de egy kalandnál ne kelljen már tanítgatni.
2021. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen sajnos... És hiába próbáltam irányítani, akkor sem ment neki.. 😏
2021. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerencse, hogy még sosem panaszkodtak a technikámra.
2021. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt, de van szam, nemcsak szopasra, mondtam neki hogy az ugy nem jo
2021. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt (viszont volt egy srác, akkor szörnyen izgatta a csiklómat a kezével)
2021. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Mondtam, hogy inkább hagyjuk. Nem volt olyan a kapcsolat, hogy érdemes legyen foglalkozni ezzel.
2021. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!