Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nyilvános helyen...

Ha egy nyilvános helyen vagyok, és nem csinálok semmit, csak egy helyben állok, az úgy nagyon kellemetlen. Mit lehetne közben csinálni, hogy ne tűnjek olyan idegesnek?

Figyelt kérdés
Ha pl. iskolában, vagy bárhol pár másodpercél tovább kell állni, egyszerűen nem tudok felvenni semmilyen kellemes testtartást, és kényelmetlenül kezdem el érezni magamat. Valami ötlet, hogy egy helyben állásnál milyen testtartást lehet felvenni, amitől nem érzem magam kényelmetlenül?

2020. jan. 6. 03:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Rajtam a malomkörzés segít általában. Ha nem, akkor a 4 ütemű fekvőtámasz a nyerő.
2020. jan. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor olvasok.
2020. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valószínűleg eléggé nyugtalan vagy, a stresszoldás és a megfelelő légzés kialakítása lenne a megoldás.


Ő tudna segíteni: [link]


Facebook: Tartás

2020. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ilyenkor előveszem a telefonom és azt kezdem el nyomkorászni.
2020. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!