Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magasságbeli különbség mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasságbeli különbség mennyire akadály, hogy szeretkezés közben csókolózzunk, egész közel legyünk?Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Több mint 20 cm-rel magasabb tőlem a párom, egyikünknek sem volt eddig sokkal alacsonyabb/magasabb párja. Nem voltunk még együtt, de beszéltünk már róla, hogy lehet, kényelmetlen lenne közben csókolózni stb, de én nagyon szeretném, mert ettől sokkal intimebbnek, bensőségesebbnek érezem az együttlétet. Egyelőre nincs lehetőségünk még együtt lenni, de egyre többet gondolkodok rajta, hogy vajon hogy lenne jó....

Melyik pózokban lehetséges?Akik hasonló cipőben jártok, párkapcsolatban, mit tanácsoltok?



2021. máj. 1. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen ne feszülj be, próbálkozzatok meg a pózokkal amiket szerettek, és majd kiderül melyikben passzoltok. Így nem lehet belőni centik alapján, sok múlik a hajlékonyságon és kreativitáson is. :)
2021. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én 192 cm vagyok, és dugtam alacsony csajt. Szerintem nem tudtam volna vele csókolózni (mondjuk nem is akartunk), misszionáriusban legalábbis biztos nem. De meglehet oldani másképp is, pl oldalt fekve a pasid hátulról bújik hozzád, úgy simán lehet közben romantikázni és vadulni is egyszerre. Vagy lovaglóban, te hajolsz le hozzá, akkor még pont jó is, ha a csaj alacsonyabb.
2021. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Kidöntve minden fa gallyazható.
2021. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

197 cm vagyok. A legalacsonyabb csaj 152 cm volt, vagyis volt 45 cm különbség. De sok 155-165 cm körüli lány is volt az életemben.


Kb elmondták már az egyetlen hátrányt. Misszionáriusban nehezen lehet csókolózni, mert a csaj feje a srác mellbimbójával néz szembe. Minden más pózban nem érződik semmi hátrány, van amiben még előny is.

2021. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen értékes válaszaitokat, hasznosnak találtam. Mondtatok számomra új dolgokat, amire nem is gondoltam. Például hogy a misszionárius a legkevésbé alkalmas rá, ebben azért bíztam.

De tény, hogy szeretetteljes és meghitt kapcsolatban a legjobb, főleg a női oldal számára, ha megvan az összhang,kémia. Ami hál'Isten adott köztünk. És nem kellene stresszelni rajta.

2021. máj. 2. 06:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se aggód túl, mondjuk én pont a másik oldalról ismerem a dolgot egyszer voltam laza kapcsolatban egy nálam 15 Centivel magasabb lánnyal és ő is akkor tudott megcsókolni amikor felül volt .
2021. máj. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló pózban ha a párod ül, akkor szerintem egész kényelmesre kompenzálhatjátok ezt a különbséget.
2021. máj. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 igen, erre a pózra én is gondoltam.
2021. máj. 5. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!