Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy élmény lesz lelkileg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy élmény lesz lelkileg az első szex vagy csalódás lesz, hogy ez milyen egyszerű és természetes dolog? 24/N

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy nem szabad túl gondolni. Meg hogy minél többet vár valaki, annál nagyobb csalódás lesz.

2021. máj. 1. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akik ezt mondtàk igazuk volt.

Én is 24 voltam amikor összejött.


31f

2021. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 LazyJones ***** válasza:
98%
Valószínűleg fizikailag nem lesz egy mindent megrengető érzés. Sőt, nőként még az is benne van a pakliban, hogy olyan semmi extra, vagy egyenesen kellemetlen élmény lehet. Ha szerelemből, ismert és megbízható partnerrel történik, akiért minden porcikáddal odáig vagy, na az lesz az, ami felejthetetlenné teheti az első alkalmat - de az sem a testi élménnyel.
2021. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

"Ha szerelemből, ismert és megbízható partnerrel történik"


A jó szexnek a szerelem nem elégséges feltétele. De az empátia, intelligencia és önzetlenség elégséges feltétel lehet

2021. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Fizikailag tényleg nem feltétlenül az ember életének legjobb élménye (nőként legalábbis...), nekem például úgy is rettentő kellemetlen volt, hogy a párom nagyon-nagyon odafigyelt (bár tény, hogy én meg rástresszeltem). Érzelmileg viszont tényleg nagyon sokat jelentett, nyilván ehhez olyan partner is kellett.


(Egyébként tényleg nem szabad túlgondolni, de jó, ha tapasztalt és figyelmes a partner, akire nyugodtan rábízhatja magát az ember lánya.)

2021. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Leginkább a partnertől és kettőtök viszonyától függ.
2021. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Az első szex nem lesz lelki, bocs.
2021. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zol56 ***** válasza:
95%

Ha szerencséd van lehet különleges. De erre nagyobb az esélyed ha egy tényleg normális fiút találsz erre az alkalomra.


Sok sikert.

2021. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez csak tőled meg a partneredtől fog függni h h éled meg.

Ha megbízható sráccal szexelsz akinél a kémia is működik akk az már nem lehet csalódás!


De nyugi nem maradtál le semmirőls em.


Sok sikert.

22l

2021. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Válassz olyan pasit, aki jól nyal. Akkor ha csalódás lesz is, legalább csiklóorgazmusod lesz, és rendesen benedvesedik a puncid, mire aktusra kerül a sor.
2021. máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem úgymond csalódás volt az első szex. Rákészültem, hogy majd milyen szép élmény lesz, a szerelmemmel élhetem át stb. Ő persze akkor már nem volt szűz, mondta hogy azért valószínűleg nem lesz olyan varázslatos, de én ragaszkodtam hozzá.

Hiába voltam ellazulva, nem voltak zavaró körülmények, a párom is odafigyelt rám, mégis fájt, véreztem, kellemetlen volt.

Én azt gondolom, hogy az első szex egy szükséges rossz, amin át kell esni, hogy utána majd később jó legyen.

Ettől függetlenül kívánom neked, hogy minél kevesebb rosszat élj át! :)

2021. máj. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!