Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál, ha több évi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha több évi házasság után feleséged elmondaná, őt a hatalmas dákók izgatják és szeretné többesben három, négy pasival?

Figyelt kérdés

Átlagos mérettel (nekem 13-14 cm), nem esne rosszul? 🤔

Nincs panasz az intim életünkre, de izgalmasnak tartja és jó ideje fantáziál róla. Három éve vett magának egy 24 centis élethű dildot, eddig nem merte megmutatni. (én csak a régebbi 17 centisről tudtam)


Nők véleménye is érdekelne! Illetve olyan férfiaké, akik voltak ilyen helyzetben!



2021. máj. 2. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de én nem lennék semmi rossznak az elrontója. Nem tehet róla hogy ez izgatja és hát csak egyszer élünk. Megpróbálnám úgy csinálni hogy kiélhesse a vágyait és a kapcsolatunk is jó maradjon
2021. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Azt,hogy kipróbálja mással nem ellenzem,csinálja is,de a többestől idegenkedek.
2021. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Szégyelném magam, hogy olyanhoz mentem hozzá akit nem ismerek.
2021. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

A hármas felé húzok én is. Nálam valahogy ezek olyan kritikus pontok. A többes is, de főleg az, hogy neki a nagy szerszám jön be inkább. Nekem is átlag méret 14-15 de engem zavarna ha tudnám hogy a párom kimondottan a nagyot szereti. Akkor az enyem pont nem jó neki. Vagy csak el van vele de egész életében másra fog vagyakozni. Hosszú távon nem biztos hogy ezek után ugyan olyan magabiztos lennék a kapcsolatban.

Ha nincs gyerek, nálam még lehet akár a szakítás/válás is témába jönne ilyen ötletek után.

2021. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Volt már olyan hogy a csajom mondogatta hogy szeretné kipróbálni a gangbanget. hoztam 1-2 feltételt, és kb életünk legizgalmasabb estéje volt. :)
2021. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem meg a nagymellű nők jönnek be, a barátnőmnek kicsi, de nem érdekel, mert nem a jobbat akarom, hanem őt. Te jobbra, ő balra, ezt nem kell erőltetni. Ki akarja élni magát, kell neki a gátszakadás, stb., nem férjre vágyik, hanem szafaládétengerre. Sajnálatos, hogy erre most jött rá.
2021. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
SAjnos te kevés vagy neki, biztos akkora punci van neki mint egy lónak.
2021. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

"Nekem meg a nagymellű nők jönnek be, a barátnőmnek kicsi, de nem érdekel, mert nem a jobbat akarom, hanem őt."

és ezt így el mernéd neki mondani? mert eléggé "ló nincs, jó a szamár is" beütése van

2021. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyobb méretem van, a hármas felvetésétől nem rökönyödnék meg, de a te esetedben joggal félsz, hogy onnantól nem fogja úgy élvezni veled mint egy nagyobb mérettel. Minél jobban ki vannak töltve fájdalomsmentesen, annál jobban akarják újra és újra.
2021. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Mit szólnék? Elválnék, mert évekig hazudott egy fontos dologgal kapcsolatban. Többé nem tudnék megbízni benne.
2021. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!