Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak akinek volt már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak akinek volt már egy csajozási csúcspontja, amihez azóta sem sikerült visszatérnie ezt hogy élte meg? És így már nem is tudja annyira értékelni a jelen sikereit?

Figyelt kérdés

Első sorban a témában szintén otthon lévő férfiak válasza érdekel. Pár éve volt 4 egymást követő nap, amikor 3 különböző lánnyal szexeltem és egy 4.-kel csókolóztam, akivel később szintén volt szex. Ez mellett abban az időszakban volt, hogy kb 1,5 év alatt voltam olyan 15 nővel, természetesen nem az összes szó szerinti alkalmi egyéjszakás volt. Az volt a peak, a csúcspont.


Azóta aztán valahogy lanyhultak a dolgok. Megmondom őszintén annyira engem sem érdekel ugyanúgy a céltalan nőzés, mert láttam belőlük szinte minden fajtát és lelkileg ugye nem is kielégítő tartósan az össze-vissza kefe. Évente 2-3 partnerem van azóta (van aki hosszabbra, nem csak alkalmira), vagy pl tavaly voltam életemben először egy ázsiai lánnyal, tehát azért most is van ez-az, de már nem ugyanaz, mint régen volt. A barátaim azt mondják, hogy ezek is nagyon jónak számítanak. Pl ha elkezdek ismerkedni akkor általában 1 hónapon belül találok valakit szexre, 2-3 hónap alatt helyes barátnőt is. Csak ugye mindig ahhoz mérem a dolgokat, amiket régen elértem már. (Képzeld el hogy keresel nettó 600 ezret, aztán leviszik a fizetésedet nettó 400 ezerre. Hiába sok a 400 ezer is, hozzászoktál a 600-hoz és a 400-at már kevésnek találod.) Ebből az állapotból fejben ki lehet törni valahogy? Neked hogy sikerült?


2021. máj. 2. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában hol ismerkedsz? Neten? Ismerősök köréből? Utcán? Szórakozóhelyen?


Nekem huszonévesen volt ilyen sikeres pár évem, egyetem alatt, eléggé tapadtak a lányok, én elég szégyenlős voltam, nem mertem kezdeményezni, ezért tényleg csak azokkal a lányokkal jöttem össze, akik engem akartak és annyira kész voltak, hogy odajöttek hozzám (ha merek kezdeményezni, akkor sokkal több nőm lehetett volna), ha nem is volt rengeteg, de volt több barátnőm, sok szex, alkalmi is. Általában a lányok kezdeményeztek. Nyilván fiatal voltam, elit egyetemi szakra jártam, volt egy közeg, amiben mozoghattam, ismerős ismerőse, egyetemi bulik stb. Végzés után ez kiesett, akkor leültek a dolgok, de hamar rátaláltam az online szexpartnerkeresőkre, onnan jöttek össze nők (nálam idősebbek, egy kivétellel, sok hármas párokkal, ahol én voltam a házibarát, nem vagyok biszex, csak a nővel foglalkoztam, normális embereket ismertem meg). Szóval változnak a dolgok, az élethelyzetek, munka mellett nem sok időm volt ismerkedni, emiatt aztán nem iy zavart, hogy nincs annyi csaj körülöttem.

Az is rengeteget számít, hogy mennyi idős vagy. 35 év felett lecsökken a libidó, ez törvényszerű. Akkor sok férfinak leginkább a szép emlékek maradnak. Meg ahogy idősödsz, a korosztályodból egyre több nő megállapodik, ha nem sikerül mindig fiatalabbakkal ismerkedned (mondjuk egyetemen tanítasz, PhD hallgató vagy stb.), akkor eleve elfogynak a nők körülötted.


Ha szabad kérdeznem az ázsiai lány milyen nemzetiségű volt? Vietnami, kínai, koreai, japán?

És Magyarországon ismerted meg, vagy Ázsiában?

2021. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!