Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen férfinak miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfinak miért nem lehet barátnője? Miért nem tudják értékelni a nők?

2015. nov. 26. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert egy kretén. :[
2015. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem végig a videót, de gyanítom, hogy ez egy fogyatékos ember, egy beteg, akin lehet gúnyolódni, és ha vele összehasonlítom magamat, akkor megnyugodhatok, qrvajófej vagyok...

(Én meg szégyellem magamat helyettetek is.)

2015. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit miért nem tudnak értékelni?Ahhoz érték is kellene.

Látsz te itt értéket?

2015. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nő lennél, te szeretnél egy ilyen férfi barátnője lenni?
2015. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
melyik részét kellene. Segíts kicsit.
2015. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert gyerek,nem ffi.
2015. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Hát pedig hozzám képest ő egy adonisz! Mondjuk nekem sem lehet soha barátnőm, mert alacsony vagyok és ocsmány, jóval rondább, mint ez a srác. Mondjuk ez meglátszik, hogy hiába próbálkozom a lányoknál, mind azonnal elutasít.
2015. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alacsony és ocsmány!

Nincs eleged már az önsajnálatból amúgy?

Szedd már össze magad ember, mert ez már a szánalom netovábbja.

Rakj ki képet magadról, lehet nem is vagy olyan "ocsnány", mint amilyennek látod magad.


Hogy a kérdésre is válaszoljak.

Ez e gyerek, sajnos fogyatékos. Lehetni lehet barátnője, csak a saját kategóriájában keressen. Ennyi nem több.

2015. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7


Ha nem poénból írod ezeket a hozzászólásokat, és tényleg komolyan gondolod, amit írsz, akkor nagyon komolyan, és jó szándékból mondom, hogy érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, mert amit csinálsz magaddal, az az önsorsrontó viselkedésen, negatív programozáson túl lassan valami kényszeres cselekvésnek tűnik.


Láttam rólad hónapokkal ezelőtt képeket, nem vagy se magas, se alacsony (ha még mindig 170 cm vagy), és egyáltalán nem vagy ocsmány, de még ronda sem. Egy kinézetre kb. átlagos pasi vagy, aki picit többet ki tudna hozni a külsejéből, de nálad kevésbé előnyös megjelenésű pasikból is rengeteget láttam már barátnővel, szóval neked valami egészen máson lenne érdemes változtatnod.

2015. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!