Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi változott meg a barátnőmben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott meg a barátnőmben?

Figyelt kérdés

Már több, mint 2 éve vagyunk együtt. Oral leginkább a részemről történik, o nehezen vette rá magát, 1x történt meg.. majd én mondtam neki, hogy nem is igazán igénylem.. majd abba is maradt a dolog részéről. A szex viszont isteni vele, és fordítva is. Nem panaszkodok. Na, de mivel én csináltam neki szívesen, rajta azt láttam, hogy zavarja, hogy o nem viszonozza. Tegnap este viszont csak bekapta, és ma reggel is aktus közben majd utána is megegy menet volt részéről. Meglepett. De nagyon jó volt. Mi változott benne, hogy mégis megtette, ennyi idő után? Teljesen spontán dolog volt, nem beszéltünk róla. A végén megkérdezte tőlem, hogy jovolt e, mondtam, hogy nagyon.

Én 29/F. Ő 25/N.


2021. máj. 2. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem tudod tőle megkérdezni????


Mi csak találgathatunk, de sztem az h te is csináltad neki és viszonozni akarta vhogy.

2021. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Tőle kérdezd meg. Lehet más győzte meg és feloldódott a gátlás.
2021. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Rájött, hogy milyen jó, és mit hagyott ki eddig az életéből.
2021. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzménye is lehetett.


Nekem exem pl erőltette az orált, magára nyomott, stb, és mikor nem ment el így, akkor meg beszólt és elhordott minden szerencsétlen bénának.


Na, képzelheted, mikor a párom anno-anno megkért, hogy kapjam be neki, hát majdnem elsírtam magam, úgy megrettentem, hogy béna vagyok és ő is le fog majd cs.szni.

Persze, esze ágában sem volt, csak irányított szóban, hogyan csináljam, hogy jobb legyen neki.

2021. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet h most alakult ki nála az a bizalom h mostmar ezt szívesen megteszi
2021. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Buntudata volt
2021. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!