Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő mire elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mire elélvez szopás közben?

Figyelt kérdés

Még csak egyszer szoptam le a barátomat, de nem ettől élvezet el. Neki csináltam először.

Arra lennék kiváncsi, hogy ha csak szopás lenne, akkor kb mennyi idő alatt élveznek el a fiúk ettől?


23/L



2021. máj. 3. 01:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Van aki hamar elmegy, van aki el se tud menni tőle (ilyennel mondjuk én még nem találkoztam). És ezen belül is sokminden befolyásolja, pl hogy mikor élvezett utoljára. Én olyan 10-15 percet mondanék átlagnak. Van, hogy azért tart tovább, mert direkt elhúzom. Nem szabad kapkodni, mintha valami feladat lenne.
2021. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
11-es barátom nem tud elmenni tőle!! Ő lenne az egyedüli kivétel?
2021. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!