Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelem nélkül nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül nem tudok szexelni, vágyom a szexre, de nem vagyok szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több férfival voltam, akik nagyon vonzóak voltak számomra, és igazából az ágyban is jók voltak, (tudom, mivel voltam már párkapcsolatban és van viszonyítási alapom) de mégsem volt jó a szex, mert nem voltam szerelmes.

2021. máj. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szerelem nélkül nem tudok szexelni, vágyom a szexre, de nem vagyok szerelmes, mit tegyek?"

Szépen megvárod, hogy beleszeress valakibe. (már ha tényleg emiatt nem volt jó a szex)

2021. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Erre a nyafogásra mégis milyen választ adjunk? Marad a maszti.
2021. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress rendes párkapcsolatot, ahol szereted a párod, és szexelj vele.
2021. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

Kíváncsi lennék volt-e már valaki hasonló helyzetben.

2021. máj. 3. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi gyengéd, odaadó, és ért is a szexhez, a legtöbb nő kielégül vele, ha nem is szerelmes bele. Talán ha nem csak "megdugnának" hanem egy kicsit felizgatnának, ujjaznának, nyalnának, kielégülnél. Nálam nnincs igazán sok különbség egy "eljárásban" ha szexelek, akár szerelmes vagyok, akár csak nagyon bejön valaki, megkívánom. "0" érzéssel nem igazán szexelek senkivel.
2021. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!