Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire más szerelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire más szerelemből szexelni, mint olyannal, akibe nem szerelmes az ember?

Figyelt kérdés
Miben különbözik tőle,milyen érzés?
2018. okt. 7. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Izgatóbb ha szerelmes vagy.
2018. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ááá teljesen más. Ott nem csak az érdekel, hogy szétkúrd a csajt, meg hogy elélvezz, hanem maga az, hogy ölelkeztek, izgatjátok egymást érzékien, odafigyelsz a másikra sokkal jobban, valójában ez szeretkezés, nem a klasszikus szex. Sokkal kellemesebb érzés, mint a sima döngetés.

22F

2018. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Akibe nem vagyok szerelmes, azzal több mindent ki merek próbálni az ágyban, míg akit valóban szeretek, azzal bizonyos dolgokat egyszerűen nincs pofám megtenni. Ha mégis megtörténik, van egy pici bűntudatom utána... :)
2018. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmiben se különbözik
2018. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
35%
Van némi külöbség, ám sok dologban ugyanolyan. Ha valaki a szerelmével csinálja, akkor valóban kissé más, de nem olyan nagyon sokban. Ha a férfi nem szerelmes a nőbe, akkor is tudja gyengéden, átérzéssel, odafigyelve és ölelkezést is élvezve csinálni. Ez egyéntől függ, helyzettől és hozzáállástól. Részben saját tapasztalatból mondom. Nyilván nem mindenki képes erre, vagy nem mindenki így akarja, ha nem szerelmes, de vannak bizony olyanok is, akik szerelem nélkül is így csinálják.
2018. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

"Akibe nem vagyok szerelmes, azzal több mindent ki merek próbálni az ágyban, míg akit valóban szeretek, azzal bizonyos dolgokat egyszerűen nincs pofám megtenni."


Nyilván egyéntől függ, de én például egy random szexpartnerrel simán megteszem hogy az arcára élvezek, míg a szerelmemmel egyszerűen nem tudom megtenni, ha csak nem kér külön meg erre.

2018. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Mint amikor éhes vagy, és nem mindegy, hogy csak eszel valamit, vagy olyat eszel, amit szeretsz.
2018. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 he84 ***** válasza:
84%
Hát 6-os válaszoló, csak mert a másik egy szexpartner neked, attól még nem kéne, nem túl illő az arcára élvezned. Nem tudhatod előre, hogy az adott nő hogyan áll ehhez hozzá, szeretné-e vagy sem. Illik a szex előtt, vagy az elején megkérdezni, letisztázni ezt és az ilyen dolgokat. Ha ezt valaki nem teszi és csak úgy rákérdezés, engedély nélkül megteszi, az eléggé tiszteletlen, legyen szó bármilyen kapcsolatról is. Ugyanis nem minden alap egy szexben, az arcra élvezés nem alap, hanem egy extra.
2018. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Fényévnyi a különbség.
2019. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!