Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki el tudná magyarázni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná magyarázni mit jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélni egy lánnyal pár hete, szóba jöttek a fétisek meg minden egyéb, és közölte, hogy neki "giantess fétise" van. Rákerestem, de elvileg ez egy férfi fantázia leginkább. Valaki esetleg be tudna jobban avatni abba, hogy mi ez pontosan, hogyan lehet kiélni és hogy nekem mit kellene tennem ahhoz, hogy ezt ő élvezni tudja?

18/f



2021. máj. 3. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Egy faszival irogatsz.😆😆😆😆
2021. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Inkább úgy keress rá, hogy makrofília


egyébként ezt jelenti: óriáslényeket tartanak szexuálisan izgatónak. A makrofília ezt jelenti, amikor valaki szerelmes a NAGYON NAGYba, és nemcsak szerelmes, hanem egyenesen csak az izgatja fel, ha nála sokkal magasabb embert lát.

2021. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Vagy az is lehet, hogy annak a gondolata izgatja, hogy ő az óriás. Vagy csak maga a "növés".

Ehhez amúgy hozzájöhet így egy kis dom hajlam is.


Nem hinném, hogy meg is akarja ezeket élni a valóságban. Rendesen nem is lehetne. Mi, fura fétisesek már beletörődtünk abba, hogy ami jó, az csak a fantázia szintjén működik. :)



De ha biztosra akarsz menni, akkor kérdezz inkább rá.

2021. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 A 4 éve létező instája ahova időközönként rak fel magáról képeket nem ezt igazolja


#2 Köszi a választ, időközben újraértelmeztem amit írt, az a lényege, hogy ő az óriási méretű és ez tetszik neki. Ha valaki tudja ennek a rendes nevét azt megköszönném.

Illetve a kérdésben feltett dolgok továbbra is érvényesek, bármi ötlet, hogy ezt miképp tudná kiélni vagy hogy miképp tudnám neki ezt valahogy stimulálni? Nem találkoztam még ezzel korábban xd

2021. máj. 3. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből pont annyit lehet kikövetkeztetni, mintha azt írná, hogy szereti a BDSM-et, de nem írná le, hogy melyik fél szeret lenni.


Szóval kérdezd inkább meg.

2021. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na annyit mondott, hogy sokat fantáziál arról, hogy ő egy óriási nő és hozzá képest mindenki nagyon apró. Viszont a részletekbe nem mentünk bele mert azt mondta korábbi tapasztalatok miatt kellemetlenül érzi magát mert biztos hülyének fogom nézni én is.

Nincs szándékomban lenézni, kíváncsi vagyok miképp lehet ezt "élvezni", lehet akár nekem is tetszene.

Tehát tudna valaki egy gyorstalpalót, tippeket adni ezzel kapcsolatban?

2021. máj. 3. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha te, mint hetero pasi (mert gondolom hogy az vagy), arra kérnél egy meleg/biszex pasit, hogy magyarázza el, hogy mit szeret a saját nemén.

Van akit ez izgat, mást az, megint mást valami egyéb, stb.


Pl én inkább azt élvezem (mert egy bizonyos szintig az én fétisem része is), hogy nagy vagyok, erős vagyok, én vagyok a domináns fél, stb. Viszont én 3 m fölé ritkán "megyek". Annál a méretnél maradok, ahol a szex még nem problémás egy átlagos méretű emberrel.

2021. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szóba jött az rp(roleplay) a témához kapcsolódóan. Igazából érdekes az ötlet, de ki tudnátok segíteni néhány ötlettel hogy miket hozhatnék fel neki közben?

Perverz dolgokról van szó, szóval nem kell visszafogni az ötleteket. Privátban is leírhatjátok ha van bármi ötlet, ha túl durva lenne az oldalhoz

2021. máj. 4. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!