Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a párom részéről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párom részéről ez sértő volt vagy én voltam sértő ?

Figyelt kérdés
Úgy költöztünk össze, hogy hozta a szakadt alsónadrágjait. Nekem ebből elegem lett! Fiatal de olyan alsónadrágjai voltak mint 1 hetven évesnek. Ezért úgy döntöttem, hogy veszek neki 10 számomra megfelelőt amik pont jók lettek rá és neki is tetszettek. Aztán menstruáció előtt voltam és elontotte az agyamat a......... Mikor ott vannak a jó alsónadrágjai és direkt felvett egy ütött, kopott, szakadt nagypapa alsót és abba mászkált egesz este. És véletlenül kicsuszott a számon, hogy nem szexi benne.... Erre egyből visszavágott, hogy én sem vagyok szexi.... (ez azért esett rosszul, mert rengeteget költök magamra, életemben nem volt ilyen jó alakom mint most...) de éreztem ahogy utálatból direkt mondja.. Félreértés ne essék nem tartom magam valami nem tudom én mekkora szexinek csak bánt, mert tudom, hogy direkt megakart ezzel bántani.
2021. máj. 3. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nőként mondom, hogy valamelyest megértem a pasid reakcióját. Francnak sem célja 0-24 "szexinek" lenni otthon. De szerintem sok hozzászóló állna a témához másként, ha ez fordított felállásban történt volna meg, tehát egy férfi vágta volna a barátnője fejéhez, hogy "nem vagy szexi ebben a bugyi-melltartó kombóban".
2021. máj. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Beszóltál neki erre ő is beszólt, miért kell ezen meglepődni?
2021. máj. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
De jó, hogy mindíg el lehet bújni a menstruáció mögé...
2021. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Most mi van abba, ha megmondtad neki nem szexi benne? Még ilyen hisztis igénytelen f.szt mint a párod.. Nekem is megmondja a férjem, ha valami nem jól áll rajtam és abból nyilván, abban nem is vagyok szexi...

Kb 10 éves szinten van.

Hogy birsz ezzel lefeküdni?

2021. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%

Ne hallgass a válaszadók többségére, itt kb a pasik 80% ugyanolyan igénytelen szinten vannak mint a barátod, plusz ki is vannak éhezve.


Neked volt igazad, engem is zavarna,hogyha a párom nem ad magára. Én pedig gürcölnék azért, hogy szépnek lásson és mellé visszaszólogat...

Elkényelmesedett, ez a helyzet.

2021. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!