Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok úgy szexelni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok úgy szexelni, hogy használtok közben vibrátort, uborkát bármit, amivel dupla behatolás érzés megvan?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, vibratort, dildot popsiba miközben a punciba van a pasi farka
Igen, uborkát popsiba, miközben a punciba van a pasi farka
Igen, vibratort, dildot punciba miközben a popsiba van a pasi farka
Igen, uborkát punciba, miközben a popsiba van a pasi
Igen, szoktunk, de se nem ubi, se nem vibrator, hanem mást
Igen, felváltva tesszük punciba is, popsiba is
Nem szeretem a dupla behatolás érzést, így nem vagyok vevő rá
Csinálnám, de a párom nem akarja
Csak maszti közben magamnak, pasival nem
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Uborka óvszerrel eleg joo
2021. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem értem miért pontozza le bárki az #1 est! Simán belefér ez a szavazás alá.

Szívesen olvasom kinek, hogy jobb, milyen ötleteitek vannak!


Tőlem ment a zöld az #1 nek!

2021. máj. 4. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
vibrivel csak csiklot izgatunk szex kozben, illetve van hogy a farkam szopja es a vibri punciban van. anal nincs.
2021. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Vannak erre ilyen butt plug-ok. Nekünk van, az megy a popsimba, a párom meg a puncimba. De volt már hármasban is részünk férfi beszállóval, az az igazi.
2021. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Mi vibrátort szoktunk a punciba néha, mikor én is a puncijában vagyok. Kegyetlenül élvezzük, feszít durván és a rezgéstől brutálisat élvezünk.


30F

2021. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Cukkini punciba (gumióvszerrel) az nagyobb, vastagabb, popsiba inkább csak farok. De volt, hogy répa volt csak otthon, azt popsiba, de az nekem túl merev volt. De jó egy dezodoros flakon, ami nem a kemény, hanem a formálódóbb műanyag. De egy zselés vibrátor szerintem a legjobb, az mehet popsiba is, punciban is, csak kell egy megfelelő méret
2021. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 mekkora vibratort tudtok még betenni? Csak olyan pici méretűre gondolsz vagy rendes farok méretűre? Tágítjátok előtte valahogy a puncit, hogy minden beférjen?
2021. máj. 4. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Van egy g-pont izgató neki, szilikonos. Nem nagy, talán ha 2,5-3cm vastag. A farkam olyan 4,3-4,5 vastag. Nyitásnak nem megy ez, általában 2x-3x megdugom előtte és tele is lövöm, így a síkosság megvan. Ennél több már fájna neki. Meg tényleg ritkán csináljuk így, nem akarjuk, hogy csak ilyen ingertől tudjon elélvezni.
2021. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!