Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki 18-19 évesen még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 18-19 évesen még szűz akkor el van késve? Gáz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lol
2021. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalan nem gáz.
2021. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ez lenne a normális
2021. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, több oka lehet.

A 20 alatti szüzesség szerintem még az egészséges kategória. A kamasz kor az "elsők" kora, mindenben. Első munkahely, komoly barátság, kapcsolatok, hierarchikus viszony (tanár-diák), sikerek és kudarcok, és első szex. Ha ez valakinek nem 16 évesen esik meg hanem 19, na bumm.

2021. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van elkesve az lenne a normális :)
2021. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy vettem észre, hogy akik 16-17 évesen dugtak, lehetőleg rendszeresen, jobban ki tudták élni magukat. Aki meg 20 évesen is szűz, ott már jön a bénázás, önbizalomhiány, stb.
2021. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, teljesen normális. Ne sürgesd magad mert a környezeted mást mond, még a 20-as éveidben is teljesen rendben van szexuálisan tapasztalatlannak lenni. Nem kell hogy emiatt rosszul érezd magad.
2021. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem. 23 évesen vesztettem el, de még 30 évesen is összejöttem úgy egy nővel, hogy netes beszélgetések után első talin rögtön szobára mentünk, sőt, eleve szex miatt találkoztunk, tehát nem véletlenül adódott úgy. Konkrétan ha kivárok 30 éves koromig, akkor elveszthettem volna vele úgy, hogy csak megdugom és soha többé nem látom. És fizetni se kellett érte.


30 F

2021. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan 25 éves nő vagyok és még nem jött el az a személy. Lett volna lehetőség, többször is, de egyszerűen nem illettünk össze, vagy más olyan jellegű probléma volt, ami miatt tudtam hogy pár numeránál tovább nem tartana a kapcsolat. Úgyhogy várom a csodát. 🤣
2021. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!