Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Makro-/mikrofília RP-re hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makro-/mikrofília RP-re hol találhatnék lányokat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban rábukkantam erre a két fétisre és egészen bizsergeti a fantáziám, azonban mivel ennek az egésznek a fantázia a lényege, arra gondoltam, hogy szívesen kipróbálnám ezt RP (roleplay írásban) formájában egy lánnyal. A makrofília annyi, hogy az óriási dolgok vonzanak, a mikrofília meg pont az ellenkezője. Én lennék a makro részben, eléggé femdom típusú fétis.

Hol találhatnék olyan lányokat/nőket (lehetőleg 30 alatt) akik esetleg benne lennének egy ilyesmi dologban?

Illetve ha bármelyik fiú/férfi rendelkezik hasonló fétissel, tudna néhány jó ötletet adni ehhez az **írásban** történő szerepjátékhoz?(történések, fogalmazásmód, bármi ami különleges lehet és beleillik egy ilyesmi dologba)

Troll válaszokat nem kérnék, köszönöm.

18/f



2021. máj. 4. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lenne opció, hogy keresel a témában képeket, s történetté gyúrod?


Csak mert szerintem erre elég kevés jelentkezőt találsz, mert ritka is, és akinek van se biztos, hogy akar itt neked irogatni. (Mint pl én. Bár nálam más dolog is bejön a képbe, s az nem biztos, hogy izgatna téged)



Amúgy elvileg egy csaj miatt bukkantál rá erre a fétisre ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita.. ) Miért nem vele szerepjátékozol?

2021. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bevallom az volt a kérdés amin keresztül rátaláltam erre az egészre, de az nem az enyém, a gyerekre meg nem fogok ráírni hogy hallod add már meg a csajod elérhetőségét xd

Nem rossz az ötleted de egyedül nem hiszem hogy annyira hatásos lenne

Az a "más dolog" miatt nem lennél benne? Milyen "más dolog"-ról van szó ha szabad kérdezni?

2021. máj. 5. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nalam a méretbeli különbségek szinte mindig a fajbeli különbségekből jönnek. Pl:

[link]

2021. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hmm értem

Szóval az ilyesmi például nem "jó"?

[link]

[link]

[link]

2021. máj. 5. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4


Igen. Az első kettő még talán-talán elmenne, de az utolsó már teljesen nem.

2021. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ah értem.. :/
2021. máj. 5. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki törpenövésű (de tényleg nagyon törpe) plusz egy két méter körüli másik ember, akkor már nem is annyira megvalósíthatatlan fantázia ez.


Néha a vonaton, amivel megyek haza, szoktam látni egy kb. 1 méter magas törpe nőt. A többi átlagos magasságú ember között...

Olyankor bennem is beindul ez a fajta fétis.

2021. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!