Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok! Ezt miért csinálta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok! Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés

Van egy rosszlány a 11 kerben.

Tegnap beszéltünk telefonon. Kérdeztem mit hogy. Elmondta. Kérdeztem most jó lehet számára?

Mondja hogy 1 óra, kérdem esetleg fel. Az is jó végülis.

Oda értem. Hívom hogy parkolok és aztán jövök. Mondja jó.

Odaérek a házszám elé, hívom

Aztán foglalt. Várok. Foglalt.

Na ez volt sokáig. Írtam smst. De semmi. Tegnap délután.

Miért csinálta?



2021. máj. 5. 06:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
Adtal volna neki 50 rongyot egy orara biztos fogad 😆😆😆
2021. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Azt mondjuk mindenki tudja, hogy az idővel nem lehet alkudozni, és azonnal felugrani sem.

Simán lehet, hogy még volt nála valaki, nem tudta felvenni, aztán meg úgy döntött, hogy felültet, akkor többet nem kell veled alkudoznia.

2021. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Ezek a lányok nem a korrektségről ismertek.De szerintem is arról volt szó,hogy nála volt az előző kuncsaft(az is lehet hogy az a kuncsaft állandó vendég,akinek prioritása van másokkal szemben).Nyilván te sem néznéd jó szemmel,ha felvenné a telefont miközben veled van.De ahogy írtàk millió más ok lehet a háttérben,és nem fog neked magyarázkodni,így egyszerűbb
2021. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nála nyújtsak panaszt?
2021. máj. 5. 08:17
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Írj beszámolót a beszamolokon és kerüld el ezt a szolgáltatót a jövőben.
2021. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Én se örülnék ha kidobna.

Persze. Nem ez a gond!

Közbe jöhet bármi ez se gond!

De azért az hogy odahuv aztán ott állok mint a ...

Se fel nem veszi se nem ír?

Foglalt volt vagyis beszélt. Ha épp a kuncsaftot szopja nem hiszem hogy közben telefonál. Tehát nem hiszem hogy volt valaki nála

2021. máj. 5. 08:20
 17/27 anonim ***** válasza:
Az én telefonomat is be lehet állítani, hogy foglaltat jelezzen, ha nem érek rá.
2021. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%
Jól teszed, ha írsz egy negatív értékelést róla. Mások legalább elkerülik. Aki így áll a munkájához, ügyfelekhez, az ne menjem k*rvának.
2021. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18 igazad van.
2021. máj. 5. 09:41
 20/27 anonim ***** válasza:
37%

Mire alapozod az elvárásaidat? Van neki bármilyen kötelezettsége bárkivel szemben is? Nincs. Csak azt hiszed, körülötted forog a világ. Azt csinál, amit akar, joga van hozzá, nem te mondod meg neki, mit hogyan csináljon és veled azért legyen korrekt, mert az te vagy.

Tegyél panaszt a fogyasztóvédelemnél, majd jól kiröhögnek.

2021. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!