Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok! Ezt miért csinálta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok! Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés

Van egy rosszlány a 11 kerben.

Tegnap beszéltünk telefonon. Kérdeztem mit hogy. Elmondta. Kérdeztem most jó lehet számára?

Mondja hogy 1 óra, kérdem esetleg fel. Az is jó végülis.

Oda értem. Hívom hogy parkolok és aztán jövök. Mondja jó.

Odaérek a házszám elé, hívom

Aztán foglalt. Várok. Foglalt.

Na ez volt sokáig. Írtam smst. De semmi. Tegnap délután.

Miért csinálta?



2021. máj. 5. 06:16
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Utso te jó hülye vagy!

Korrekt! Ez a baj te se tudod mi a jelentése. Ő se. Hétvégén majd kap egy őszinte értékelést. Így képbe lesz

2021. máj. 5. 22:30
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
20. Segítek. Azzal, hogy szóban megegyeztek, szóbeli szerződés jött létre, amelyben Zsanett rosszlány vállalta, hogy a kérdezőt az adott helyszínen és megegyezett időpontban kielégíti. Zsanett rosszlány e megegyezéstől nem lépett vissza, csak egyszerűen elmulasztotta a szerződés teljesítését. Jogi szempontból ez olyan, mintha a kérdező fizetés nélkül távozna.
2021. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Uhhh. Hagyjuk !
2021. máj. 5. 22:33
 24/27 anonim ***** válasza:
42%

20. voltam. nem kell segíteni. Naívak vagytok, de nagyon, maradjunk annyiban. Egyáltalán nincs érdeke megfelelni egy vadidegennek. Valószínű nem is számít rá, hogy majd csúnya értékelést fogsz írni és nagyon meg fog lepődni. Vagyis nem fog meglepődni, vicceltem. Tojik az értékelésedre is, jót fog röhögni rajtad. Üdvözlet a Föld nevű bolygón. Eddig hol éltél, az autósbolygón?

22-eske, te meg kitörölheted a szóbeli megegyezéseddel.

Csak azt ne mondjátok, mindig mindenkiben megbíztok! Mert ennyire naívak nem lehettek! Most jót röhögne a csaj, ha olvasná, mint vergődsz.

2021. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem vagy képben.

Olvasd el az első 8..10 választ és megérted talán

2021. máj. 5. 22:40
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj, hogy kiírhatod, hogy nem korrekt, de úgyis eltünteti az adatlapjáról. Nyugodj meg kérdező, én is akadtam bele ilyen prostiba. Egyszerűen nem foglalkozom vele. Akinek kell a pénz "megdolgozik" érte. Én azt gondolom, ha egy prosti hirdeti magát, akkor neki tűrési kötelezettsége van, azaz, ha ő nem viseli el a kritikát, vagy finnyáskodik minek adja ilyen munkára a gyomrát. De őszintén kérdező mit vársz ilyen inkorrekt ostoba k.rvától? Inkább örülj neki, hogy így jártál! Az az igazság, hogy nem csak prostik közt, hanem nem prostik közt is rengeteg nő el van szállva magától, és azt hiszi, hogy ő kiváltságos csak azért, mert nő és neki alanyi jogon jár a tisztelet.
2021. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem érdekel..mar írtam Róla véleményt.

Komolytalan nagyon.

2021. máj. 8. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!