Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg vagyok (betegségek miatt, kórházban is voltam, nem a súlyom a lényeg) nem akarnak a férfiak kapcsolatot, szégyellik is őket, de szexet, kalandot szeretnének velük is. Ez miért van így? Szex kell, de kapcsolat nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg jóképű, izmos, közepesen izmos, vékony férfi szexelne velem, hosszútávon is.

Ha nem tetszenek nekik a túlsúlyos nők, akkor miért ír ennyi jó pasi?

Ha meg mégis tetszik nekik, akkor kapcsolat miért nem kell?

A társadalom miatt, mert ciki mások előtt?

Jó lenne, ha a férfiak válaszolnának, mert ők csak jobban tudják a választ.



2020. nov. 7. 01:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy csajoknál is van ilyen h az ágyban fergeteges a faszi de megjelenni vele már gáz lehet. Majd lesz olyan neked is aki felvállal párjaként mindenhol.
2020. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne add fel! Lesz akinek a lelked is kell. Lesz aki mindenestül szeretni fog.

Akinek te leszel a minden az tojni fog mások véleményére!

Nagyon sok boldogságot kívánok neked!

2020. nov. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
20%

Sok párost látok ahol a nő relatíve "kövér", a férfi viszont maximum kövérkés. Szóval biztos lesz esélyed komolyabbra is, olyanokkal akik bejönnek neked.



Fordított nemekkel viszont ez nem lenne lehetséges. Maximum 40 éves kor felett, esetleg. De általában akkor sem.

2020. nov. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
29%

#3-as Akkor nézd meg a videót. Ő egy népszerű Youtuber lány, ezen a videóján több, mint 1 millió megtekintés van, a srác a barátja.

https://www.youtube.com/watch?v=Vbf0bR7qo1c

2020. nov. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
76%

Biológia... a férfi arra van programozva hogy "elhitse a magot", de nem mennék bele az evolúciós pszichológia rejtelmeibe. Sok férfi van aki majd' minden nőt megdugna ha következmények nélkül lehetne (de nem mind ilyen). Ezen kár rugóznod, ilyenek és kész.

Azt döntsd el te mit csinálsz. Ha úgy érzed akkor is jó neked ha az illető csak szexet akar, azt is élveznéd, növelné az önbizalmad akkor dugsz vele. Ha viszont azt érzed ez csak rombolná a személyiséged, önbizalmadat akkor kivárod aki nem csak kóbor kufircot akar.

2020. nov. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
41%

Személy szerint nekem fontos, hogy hogyan néz ki egy nő. Nem kell, hogy bombázó alkata legyen, de tudja mi áll jól neki, és adjon magára. Viszont aki kórosan elhízott, annak nincs a homlokára írva, hogy ez betegség miatt van, és az emberek eleve igénytelenséggel, zabálással,

otthoni semmittevéssel azonosítják az ilyen embereket.

Pasiknak meg azért fontos, hogy aki az oldalukon megy, hogyan néz ki, mivel számít nekik a környezetük véleménye is. Csak szex esetén meg nem kell senki előtt mutogatni, hogy kivel dug a pasi.

2020. nov. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
90%

Egészítsük ki a sztorit: Ezek közül a srácok közül hány lenne BÁRMILYEN nővel együtt, komoly kapcsolatban? Valószínűleg egy sem. Ők szexre mennek, értelemszerűen nem csak a kövér nőktől nem akarnak többet, hanem mástól sem. Nem téged nem vállalnak fel kapcsolatra, hanem senkit sem. Megkaphatnak egy csomó nőt és nem akarnak komoly kapcsolatot.

Ezt a helyzetet kihegyezni arra, hogy a kövér nőktől csak szexet akarnak, nevetséges. Kondiztam, van jó pár haverom. Az ottani ismerőseim felének nem kondis csaja van, hanem átlagos lányok. És elég sok srácnak telt csaja volt.


#4: Ennél mondjuk, nem nagyon éghettél volna nagyobbat. A videóban szereplő sráccal már rég szakított a csaj és jelenleg egy elég jó alkatú sráccal van.

2020. nov. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
16%
Egy kövér nő esélyei mindig nagyobbak mint fordított helyzetben. Amelyik férfi se nem kondi patkány se nem a mai normal 65-70 kg akkor kutyának sem kell.
2020. nov. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 Noren1989 ***** válasza:
82%

Azok a férfiak, akik nàlad jelentkeznek, megdugnànak kb bàrkit, bàrmit.


Ennyi az oka.

Hogy miért nem akarnak kapcsolatra?

Mert arra valószínű màsféle (esetleg vékony) nőt akarnak, aki valószínű meg is van.

2020. nov. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat! :)

Azt értem, hogy cikinek tartják.

Aki viszont azt írja, hogy bárkit is bármit, vagy csak pótlék vagyok, akkor az adjon ezekre is választ: ezek jó pasik, nincs szükségük pótlékra, írják hogy ruhás képek alapján tetszik nekik a testem is, nem csak az arcom, hanem a szemem és a szám is. Nem hagyom magam, hetekig "beszélgetünk" üzenetekben, szinglik, kocsival eljönnének értem (ez még randin sincs mindig így), írják, hogy hosszútávút akarnak, voltak már más túlsúlyossal is, havert is beszerveznének, szóval annak is tetszem..

Nem az a gond, hogy nem tetszem nekik, hanem hogy szégyellik.

Az is igaz, hogy vékony és átlagos nőkkel sem akarnak kapcsolatot. Mindig csak a kaland. Ezt is kifejtették már és az okokat is..

2020. nov. 7. 07:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!