Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál hány éves kortól számít cikinek a szüzesség?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 19:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez maximum neked ciki, azoknak a nőknek/pasiknak akiknek szimpatikus vagy kevésbé. Maximum megkérdezik majd az okát, de ha adsz rá egy adekvát választ ÉS szimpatikus vagy emberileg a partnerednek akkor a 99%-át a legkevésbé sem fogja érdekelni szűz vagy-e vagy sem.
2021. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

Nincs. Olyan. Hogy. Ciki.

Felejtsük már el ezt a "gáz" meg "ciki" dolgot. És apja fszát mindenkinek aki ítélkezik a másik fölött.

2021. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%
Ciki, ha védekezés nélkül csinálod, ha nem akarsz gyereket. Nem ciki, ha megtalálod a társad és lefekszel vele, legyen szűz vagy nem szűz.
2021. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
8%
20, mindkét nemnél.
2021. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%

Ki szerint ciki? Egy rakás számodra vadidegen gyk válaszoló szerint? Tényleg ez alapján akarod megítélni magad?

Nincs ilyen. Nem találtad még meg azt a partnert az életedben akivel ezt szívesen átélnéd mert szereted és megvan a kölcsönös bizalom - ilyen van.

2021. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

15

Felmérésből tudom

2021. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
16, be tudod linkelni azt a felmérést?
2021. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
0%
14
2021. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy annyira gusztustalan...


" 25 felett már baj lehet "


Mert?!


Megannyi magyarázat lehet az ilyenre. Lehet, hogy nem szerepelt a céljai között a partnerkeresés, mert lefoglalták más dolgok, megoldásra váró otthoni problémak, pénzügy gondok, egyetem, felépíteni az életét, hogy anyagilag stabil háttérrek rendelkezzen, felépítenie saját magát...abban a környezetben, ahol mozog, nincs olyan ember...stb!


Miért olyan furcsa, ha valakinek nem a b@száson és a férfiak nemiszervének a kielégítésén járnak a gondolatai a nap 24 órájában?


Az évek meg egy pillantás alatt elrepülnek, úgy, hogy észre sem veszi az illető.


Ekkora baj, ha valaki inkább kivárja, amíg egy olyan társsal hozza össze az élet, akiben teljesen megbízik minden tekintetben? Aki előtt kitárulkozhat? Ez egy eléggé intim dolog...megnyílni...testileg, lelkileg....nőknek egészen más..valakit befogadni....a szerelem több, mint valakinek bevenni és a felszínes közhelyek megvitatása után dobni aztán jöhet a másik.


Inkább maradok örökké szűz, ilyenre nem vagyok kiváncsi, ha tényleg ennyire zárt az itteni "férfiak" gondolkodása...veletek van a gond, ha egy személyt az alapján ìtéltek meg, hogy...inkább le sem írom. Jobbulást :)


26 éves szűz ( hű, de ilyesztő 😱 )

2021. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
67%

"Ekkora baj, ha valaki inkább kivárja, amíg egy olyan társsal hozza össze az élet, akiben teljesen megbízik minden tekintetben? "


Nem, nem akkora baj. Nekem is volt 26 évesen szűz barátnőm.


Az érem másik oldala viszont az, hogy igen, ebben van valami figyelmeztető jel.


Kivárja? Nem, nem baj, ha nem fekszik össze mindenkivel, de 8-10 év alatt egy olyan embert sem talált, aki alkalmas lett volna? Mármint nem szexelni, hanem társnak, akibe bele szeret, akiben megbízik? Akkor itt súlyos bizalmi kérdések merülnek fel.



Bőven elmúltam 35, és azt látom, hogy a kortársaim (haver csajok, baráti társaság) között is volt, aki várta a tökéletest. Várta a megfelelő embert, nem akarta magát egy éjszakásban, futó tini kapcsolatban odaadni.


Aztán ahogy teltek az évek egyre nőttek a félelmek.

Hogy mi van, ha az a pasi sem az igazi?

Hogy mi van, ha eddig várt, és elveszíti valaki nem méltóval?

Hogy nem adta magát a Józsinak, aki jobb volt, mint a Béla, akkor miért adná most magának ennek, inkább vár egy minimum olyat, mint az.



Tudod, mi lett a vége? Hogy egy részük még 35 évesen is szűz, egy másik részük meg előbb utóbb bepánikolt, és valami nagyon gáz körülmények között, szó szerint az első jöttmenttel veszítette el.



Sokat beszélgettem barátokkal, férfiakka-nőkkel egyaránt, akik későn veszítették el (vagy egyáltalán nem), hogy mi volt az oka, és csupa olyan dolog, amit felnőtt emberként (mondjuk 25 éves kor környékén) már illene megoldani:

- nem találtam meg azt, akiben meg tudnék bízni -> az élet más területén is komoly bizalmi problémái vannak, nem enged magához senkit közel


- a család hatása -> a tini kor nem 18 évesen ér véget, hanem akkor, amikor megtörténik a szülőkről az érzelmi elszakadás, amikor már megkérdőjelezed a szülők mondásait, amikor magad döntsz (akkor is, ha hibás döntés), amikor képes vagy a saját lábadra állni. Ez manapság (főleg az iskolás idő megnyúlása miatt) kitolódott, de azért akinek 25 évesen még anyuék mondják meg, hogy felvihet e egy pasit, annak jó esély van rá, hogy 30 évesen is ők fogják (személyesen éltem meg egy majdnem 30 éves nővel, hogy a családja egyszerűen eltiltott tőle, pedig nem valami híd alatt élő csöves vagyok)


- félelmek: fél, hogy fájni fog, fél, hogy kihasználják, hogy kipletykálják, bármi. Az ilyen ember nem csak a szextől, de az egész élettől fél, mindent próbál úgy intézni, hogy 100% biztonságban legyen, így aztán nem csak párja nincs, de nem tud egy munkahelyet váltani, nem tud egy lakást, de néha még egy mobiltelefont sem megvenni, mert mi van, ha átverik, ha van jobb, ha mellé nyúl



És nem, nem mondom, hogy minden 25 feletti szűzre igazak a fentiek, nyilván vannak kivételek, vannak akiknek csak így alakult, vannak akik gond nélkül alakítanak ki utána csodás párkapcsolatot.

De én személy szerint úgy veszem észre, hogy akinek 25 felett gondjai vannak ezzel, annak 30 felett is lesznek, és egy jó részük örökre egyedül marad

2021. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!