Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál hány éves kortól számít cikinek a szüzesség?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 19:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%

23 vagyok, és szűz (nő)

Sokáig nem volt önbizalmam, és nem tudtam rávenni magam hogy pasizzak, meg alapból elég zárkózott vagyok, nehezen beszélgetek idegenekkel.


Amióta meg már késznek érzem magam (mármint az ismerkedésre, a szexre már rég felkészültem) azóta meg csak idiótákkal hoz össze a sors, pedig nem vagyok válogatós. Akár alkalmiba is belemennék, de az összes eddigi jelölt egy szimpla balfasz, 20+ létükre olyanok mint a 14 éves kisfiúk. Az egyik a gumi miatt hisztizik (ezért mondta le a szexet mer' ő nem bírja..), a másik azt hiszi akármit megtehet velem, a másik túl idegbeteg, csak olyan választ fogad el, ami neki tetszik.

És van a mixük, akiben ez mind megvan egyszerre...

2021. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
56%
21: erre annyi privát ajánlatot fogsz kapni, hogy örülhetünk, ha nem omlik össze az egész GYK, de talán még az internet is :)
2021. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%

"félelmek: fél, hogy fájni fog, fél, hogy kihasználják, hogy kipletykálják, bármi. Az ilyen ember nem csak a szextől, de az egész élettől fél, mindent próbál úgy intézni, hogy 100% biztonságban legyen, így aztán nem csak párja nincs, de nem tud egy munkahelyet váltani, nem tud egy lakást, de néha még egy mobiltelefont sem megvenni, mert mi van, ha átverik, ha van jobb, ha mellé nyúl"


Ez marha szar példa. Alap, hogy valaki olyan partnert keres, aki nem alázza meg, nem tölti fel a netre a fotóit szex közben, nem meséli el a fél megyének milyen az ágyban.

Ennek az ég világon semmi köze nincs a munkahelyhez, vagy a telefonáláshoz. Egy bizalmas szex partner minden egészséges embernek az igénye...

Ha téged nem zavar hogy megalázhatnak, az már más kérdés...

2021. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%

23: pont erről szól a félelem! Fél valamitől (teljesen mindegy, hogy az racionális félelem vagy sem), és ez teljesen független attól hogy a partner tényeg megalázná/feltöltené/elmesélné a fél falunak.


Ezek ugyanis az ő fejében vannak, és így esélyt sem ad egy partnernek, hogy bizonyítsa, hogy ő nem ilyen.



És engem is zavarna, ha a nő kipletykálna, kirakna a netre meztelenül, megalázna. Minden ember tart ettől. De a többségünket ez nem tántorítja el a randizástól, a szexualitástól. Van akit igen.



A félelmeket pedig nem lehet racionálisan megközelíteni. Van aki betegesen fél a pókoktól, pedig egy apró 1 grammos kis valami és nem is mérgez, sőt olyat is tudok, aki a pillangótól retteg. Ezekre is megpróbálsz racionális magyarázatot keresni? Nem fog menni

2021. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#24


A fóbia egy teljesen más típusú, szintű, indíttatású félelem. A vértől való (ájulásos) félelmet nem lehet összekeverni azzal, ha valaki fél a csalódástál.

Lehet közös eredetük, pl. generalizált szorongás, de az már megint egy teljesen más téma.

2021. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiányzik a szex.:) Ha rámjön, masztizok egyet és kész. Egy kevés kolbászért miért tartsak disznót?

Különben meg visszataszít a tudat, hogy egy férfinek örömet okozzak. De nővel majd kipróbálom később, ha lesz kedvem.;)

19/L

2021. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%
Geez mennyi időtök van ilyen baromságokról ilyen sokat fecsegni:D
2021. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, sajnos olyan emberrel kerultem ossze anno aki egy vadallat volt es elmdnt az egesztol a kedvem, mar az agyig jutottunk. De azert az eroszakossagnak is van hatara.

Igy meg felig szuz.

2021. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"sajnos olyan emberrel kerultem ossze anno aki egy vadallat volt es elmdnt az egesztol a kedvem"


Erről beszélek! Hogy aki túl sokáig marad szűz, arról egy idő után kiderül, hogy valami nem egészen van rendben vele.



Pl ha valaki összefut 1db vadállattal, az pech. Ha 2-vel az is.

De ha valaki mindig vadállatokkal fut össze, akkor valami nagyon rossz szempontok szerint választ párt/pár jelöltet, ami általában valamilyen rossz családi mintára vezethető vissza.


Btw, olyan nincs, hogy félig szűz.

2021. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
18-20
2022. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!