Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha azért lépett le valószí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha azért lépett le valószínüleg egy csaj mert nem dugtam meg 4-5 találkozás után sem?

Figyelt kérdés
Nem volt rá lehetőség, meg én normális kapcsolatot szeretnék. Szerintem ennek inkább jó pontnak kellene lennie.
2021. máj. 5. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
a csaj gáz, ha tényleg így van
2021. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Azért 5 tali után már illő lett volna egy kis szex.
2021. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez ultra gáz.
2021. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
hát nekem volt olyan kapcsolatom, ahol hónapok után történt meg az első szex és egyáltalán nem volt gáz.
2021. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot keresel nincs ebben semmi gáz. Velem volt olyan hogy fél éve voltam már együtt egy lánnyal és csak utána feküdtünk le, és ezután még 3 évig együtt voltunk. Van amire megéri várni, de ha valaki azon megsértődik és otthagy mert nem dugtad meg 4-5 találkozó után, azért szerintem nem kár. Jobb is hogy így történt, nem pazarlod az idődet feleslegesen.
2021. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Gáz, hogy nem sikerült megdugnod öt alkalommal se, mi ez, valami óvoda? 🥶
2021. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha komolyat akarsz, akkor ez egy jó szűrő is. Szerintem jól látod, ez jó pont, hogy nem rohansz. És nem rád nézve gáz, hanem a csajra.
2021. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ok, nem dugtad meg! És azért a szexen kívül volt valami? Mert ha abszolút nem volt semmi, akkor jogosan lépett le!
2021. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már nővel vagy szűz vagy még?
2021. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13%
Türelmes lány volt, nálam már a harmadik randin friendzone-ba kerültél volna. 🙅🏻‍♀️
2021. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!