Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha két találkozás között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két találkozás között eltűnt tőle 2 óvszer, majd hazudott egyről (azt mondta, hogy nincs több, de észrevettem, hogy van még nála egy...), akkor valószínűsíthető, hogy meg lettem csalva?

Figyelt kérdés

Tudom, gyerekes dolog ez. Talán csak túlgondolom, adott valakinek (barát, bárki), elnézte csak, akármi. Talán én emlékeztem rosszul a 2 óvszer meglétét illetően, és velem használta el... De nem rémlik.

Mégis, ezen rágódom. Egyébként nincs igazán senki olyan nő ismerőse, akire gyanakodhatnék, a páromból sem nézném ki a megcsalást. Vagyis, mostmár eleget gondolkodtam ezen ahhoz, hogy kinézzem belőle, de biztosan csak bebeszéltem magamnak, így működök minden helyzetben. Nem akarom felhozni neki a témát, ameddig nincs semmi konkrét bizonyítékom, vagy legalább valami biztosabb jel. Elvégre tényleg az is lehet, hogy rosszul emlékszem, vagy lehet ezeregy más ok, még ha azokra kevés is az esély.



2020. júl. 3. 03:16
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom.

De én pl. volt, hogy az extra élvezetért gumiban vertem ki...

2020. júl. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

"Egyébként nincs igazán senki olyan nő ismerőse, akire gyanakodhatnék"


Akit nem ismersz, arra nem gyanakszol.

Amúgy ostobaság.

Mi van akkor, ha vásárol egy másik csomaggal, és az egészet elhasználja hancúrozás közben? Akkor sem tudsz róla.

Ha ilyen szinten akarod pórázon tartani a másikat, hogy még az óvszereit is számolgatod, akkor megette a fene az egészet.

2020. júl. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
gyerekes dolog ez:)
2020. júl. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora amatőr egy pasi.
2020. júl. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Masztizott és izgatta, hogy gumiba élvezhet.
2020. júl. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
igen.
2020. júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy a sivatagban ragadt víz nélkül és csak abban tudta eltárolni a vizeletét a túlélés érdekében.
2020. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy csaj, aki lefotózta a gumi gyártási számát és amikor más számú gumi volt a fiókban, ezzel buktatta le a srácot. Na de ez mégis mit bizonyít? Csak azt, hogy használt valamire egyet.

Ahogy írták már, lehet önkielégítéshez használni. Ha más okod nincs gyanakvásra, akkor engedd el a témát.

2020. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
2020. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván mással használta el ha nem veled. Mit kételkedsz? Kettőig csak el tudsz számolni már. Arra meg emlékeznél ha együtt használtátok volna el.
2020. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!