Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már öngyilkossági gondolataim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már öngyilkossági gondolataim vannak, amiért nem jön össze a a kapcsolat és a szex, hogy lehetne ezt túlélni? 23L

Figyelt kérdés

Ma megalázott egy fiú a szüzességem miatt

Én nem idiótát keresek, aki csak elveszi, hanem normálisat



2021. máj. 5. 22:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%
Nehogy már pár vadbarom miatt a Dunának menj. Keresd normálisabb emberek társaságát.
2021. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

Átérzem, amire gondolsz, és én emiatt ugrottam bele egy kalandba egy barátommal, amit azóta nem is tudtam volna jobban megbánni.. Nem is élveztem (tetszett és nem bántam volna, ha kialakul valami, de szerelem nélkül szerintem nem ér semmit a szex), véget is ért a barátság és amennyi 'tapasztalatot' sikerült szereznem gyakorlatilag még mindig szűznek érzem/gondolom magamat.


Öngyilkos gondolatokig ugyan még nem jutottam emiatt, de nagyon súlyos és kellemetlen tehet tud lenni sokszor. Azt gondoltam, talán emiatt nem jön össze kapcsolat, mert gátként élem meg a szüzességet, de így még rosszabb is lett talán 😅


A lényeg az, hogy ne siettesd, nincs értelme egy amúgy fantasztikusként is megélhető első élményt elbaltázni csupán mert azt gondolod, le vagy maradva. Keress szerelmet, járj normális társaságba, ha csak idiótákat találsz, rossz környezetben vagy, próbálj rajta változtatni, kilépni a komfortzónádból és új embereket megismerni.

Tudom, hogy ez karantén mellett nagyon nehéz, de nem lehetetlen, én is egy gyakoris levelezésként indult baráttal fogok a napokban találkozni és úgy néz ki, hosszú barátságnak ígérkezik 😊 Nem mindenki normális gyakorin sem (naaagyon nem mindenki sajnos 😅😅), de itt is lehet új ismerősöket, akár kapcsolatot is találni :)

Ha kérdésed van vagy beszélgetnél írj nyugodtan :) 22/F

2021. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 1Léna ***** válasza:
100%

Te egy okos talpraesett, határozott nő vagy, konkrét elképzeléssel. Ezért akik csak szexre vágynak nem közelítenek hozzád.

Az igazi társ, akire vársz az pedig hasonló hozzád. Nem kalandokat keres. Ezért több időbe telik míg megtaláljátok egymást.

Tökéletes társ nincs. Mindenkinek van hibája.

Sokan éltek már hosszú életet szex nélkül is. Nem jó ok a halára a szüzesség.

A kapcsolatépítésre időt kell szánni. A való életben nem történik olyan gyorsan mint a filmekben.

Keress újabb társasági elfoglaltságot, akár önkéntes munkát, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz.

Türelem! A szeretet, az öröm, a boldogság legyen a célod. A szüzességed majd annak ajándékozd, akit te is szeretnél boldoggá tenni egy életen át. Egy ilyen társsal minden problémát együtt tudtok majd megoldani.

2021. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

2 olyan mintha az élet nem akarná, hogy összejöjjön

4 nem foglalkozom velük

7 én most írtam először

8 mert csőben húzott, fasz ki van már ezzel az egésszel

9 nem én írtam ki

10 vannak akik ott is kerülik a szűz lányokat

2021. máj. 6. 14:04
 15/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem a fenét nem te írtad ki azokat is.
2021. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. máj. 6. 16:28
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg társkereső oldal van, próbálkozz több oldalon is!

Szerintem jobban jársz ha ifjú titánok helyett inkább egy idősebb, tapasztalt, türelmes pasival kezdesz!

2021. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Deflohelp ***** válasza:
94%

Az eddigieknél több időt és energiát kellene fordítanod arra, hogy személyesen ismerkedj és társat találj.

Ha szomszédságodban, munkahelyen nem találsz megfelelő partnert,

akkor ismerkedhetsz pl. közös hobbi alapján, klubokat, akár tánciskolát keresve, vagy pl. természetjáró csoportokhoz csatlakozva.

Érdemes lehet részt venned társasutazáson, városlátogatáson (pénztárcától függ, hogy hová), olyan egyéb programokon,

ahol minőségi (nem leszólítós) ismeretségeket köthetsz.

A turistacsoportok tagjai mindenképpen megismerkednek egymással.


A lényeg, hogy olyan program legyen, ahol akkor is jól szórakozol,

ha éppen nem jön össze tartós kapcsolat.


Nem tart örökké ez a járvány ...

2021. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem már, hogy GY-n sem írt senki. Akkor tényleg nagy lehet a baj :O
2021. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%

Ne foglalkozz az ilyenekkel. Szerintem tökre becsülendő dolog, hogy nem fekszel le csak úgy fűvel-fával csak azért, hogy elveszítsd a szüzességed.

Még csak 23 vagy, nem maradtál le semmiről!

Én is párt keresek, ha gondolod beszélgethetünk.

25F

2021. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!