Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már öngyilkossági gondolataim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már öngyilkossági gondolataim vannak, amiért nem jön össze a a kapcsolat és a szex, hogy lehetne ezt túlélni? 23L

Figyelt kérdés

Ma megalázott egy fiú a szüzességem miatt

Én nem idiótát keresek, aki csak elveszi, hanem normálisat



2021. máj. 5. 22:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Sikerult azota alakitani valamit? Voltak legalabb innen megkereseseid? Remelem osszejott egy normalis pasi, lehet igazuk van az elottem szoloknak h egy picit idosebb az nem baj.
2021. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem szexualitas rovatba tenned, ha ez volna a helyzet, cucu.
2021. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

Ne idiótákkal ismerkedj, akik az abc-t sem tudják, és egyszerűen műveletlen tuskó parasztok, hanem művelt értelmiségiekkel, azok közül is azokkal akiknek vannak normális hobbijuk.


Bár sajnos a te korosztályodnak már csak az idióta marad, mert a mai srácok többsége sajnos az. Facebookon kívül máshoz nem értenek szó szerint. Számolni sem tudnak 20-on évesen...fogalmazni meg... abszolút buták sajnos. Idősebb korosztályt keressél 30 felettit.


Kivétel annak a 2%-nak.

2021. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha gondolod, akkor írj privát üzenetet. Beszélgessünk, ismerkedjünk ;)
2021. dec. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem tudom nálad mi a helyzet, én férfiként 24 évesen vesztettem el, és kínlódtam addig, és gyűlöltem magam, meg az életet. Sajnos csak jóval később tudatosult bennem, hogy tele vagyok pszichés problémával, ezért nem jött össze: igazából nem tudtam elképzelni, hogy én kellhetek egy lánynak, hogy engem el lehet fogadni. Utána voltak kapcsolataim, de ugyanezen lelki problémáim miatt azok is zátonyra futottak. Mai fejjel az akkori énemet elzavarnám terápiára. Remélem, veled nem ez a szitu.
2021. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelted. Mesélj! Május óta milyen élményeid voltak?
2021. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!