Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik szeretnek időt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik szeretnek időt és "munkát" befektetni a kapcsolataikba, volt már olyan párotok aki rendkívül zárkózott volt szex terén és sikerült kinevelnetek ezt belőle?

Figyelt kérdés

Nem motiválja a szex, nem nyitott semmire az alapokon kívül (misszionárus, ritkán lovaglás vagy kutya), nem élvezi az ondót semmilyen értelemben (sem a testén sem a szájában) és tipikusan jobban szeret kapni mint adni ha szexre kerül a sor.


Az ilyenen lehet változtatni vagy nincs értelme? Ti mit csináltatok és mire jutottatok?


Az olyanok kíméljenek akiknek a tanácsadói kapacitásuk addig tart hogy "szakíts".



2021. máj. 7. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

igen.

idő, türelem, megértés, beszélgetések, s játékos helyzetek.

Megjött a kedve hozzá.


40es F

2021. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Igen, egy két pofon meghozza az eredményt.
2021. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

"kinevelni belőle"


A kutyád vagy a csajod? Azért nem mindegy.

2021. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


És a gyerek az is kutya? Embereket is lehet ám nevelni,függetlenül attól mennyire szép kifejezés.

2021. máj. 7. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

#4

Szóval úgy nézel a csajodra, mintha a gyereked lenne.

Te dugod a gyereked?

2021. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4


A gyerek példa volt,egyébként azt hittem a weboldal kérdésekre és válasz adásokra van,ha veszekedni akarsz rossz helyen vagy :D

2021. máj. 7. 10:01
 8/10 A kérdező kommentje:
#6*
2021. máj. 7. 10:02
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

A nevelés eredeti értelmében az a céltudatos és tervszerű tevékenység, mellyel valaki(k) úgy kívánnak hatni másokra, hogy azok optimálisan fejlődjenek, erősödjenek abban amit a nevelők kívánatosnak tartanak és maradandóan változzanak abban, amit nem.


Neveljük a növényt (pl. karózás, oltás, metszés), a z állatot (pl. idomítás, betörés, stb.) és az embert (pl. családban, iskolában, közösségben, stb.)


A kérdező jól kérdezett, a haszontalan válaszok kerüljenek ki ;)

2021. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk pedig a szakítás egyik fő oka ez is volt többek között (szar a szex címszó alatt). Annyi, hogy mindent engedett, olyan pózban, amilyenben akartam, élvezhettem a szájába, arcára, nem volt gond. De mindig unta, sosem adott semmi visszajelzést. Az is igaz, hogy kevés ideig bírtam a szexet, de próbáltam mindig kompenzálni, egy idő után ahhoz sem volt kedvem, mert az ujjazást, nyalást sem élvezte, és sosem tudott elmenni semmitől (csak otthon a vibrijétől). Szóval ja, van sok ilyen lány amúgy.
2021. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!