Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ha egy lány az ágyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Giovinezza kérdése:

Srácok! Ha egy lány az ágyban azt mondja nektek hogy nem akkor folytatjátok? Rengeteg sráctól hallom hogy akkor már megcsinálják a lányt nincs vissza út.

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán, de fordult elő ilyen.

Nyilván nem tett a dolog boldoggá, de abbahagytam. Nem vagyok gyökér, szeretem a nőket, miért akarnék olyat tenni, ami neki árt?

2021. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

Én nem szeretem a Nőket...


IMÁDOM 😋

2021. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%

Elsőnél nem állnék le, másodiknál le szoktam, de akkor, és ott vége is a dolognak, ha 2 hetes, ha 2 éves kapcsolat.

Ha már felállt rá, érezze magát megtisztelve, és ha más nem is, de feküdjön és hagyja, hogy legalább én élvezkedjek!

2021. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

Úristen milyen taplógyökerek is léteznek...

És ti hívjátok amgatokat férfinak? Önuralom királyai pfff....


F28

2021. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Várj, most arra gondolsz hogy szex közben jelenti ki hogy nem? Ilyen nálunk akkor történt csak amikor fájt neki, természetesen abba is hagytam. Nem fogok tudatosan fájdalmat okozni a páromnak csak azért mert áll a f@sz. Egyébként is, ha ilyen történik általában volt olyan rendes és szájjal/kézzel befejezte nekem úgyhogy igazán nem látom okát a panaszkodásnak részemről.
2021. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

Csak ülök itt, és nehezen találom a szavakat...

Ti komolyan azt mondjátok, hogy a lány a hibás, amiért azt mondja, hogy nem akar szexelni?

Nos, ha ezt mondja, akkor nektek annyi hátrányotok lesz, hogy magatoknak kell kiverni. Azt gondolom hogy ezt túl lehet élni.

A lányt viszont megerőszakoljátok. Nem kell finomkodni, ha akarata ellenére szexeltek vele, az erőszak. A NEM azt jelenti, hogy NEM. Teljesen mindegy, mikor mondja ezt. Neki ezzel életre szóló traumát okoztok, gátlásokat a szexuális életében, és önmagában.

Undorítóak vagytok. Nincs jobb szó rátok.

2021. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Amikor azt mondja egy lány ilyenkor, hogy nem, akkor az nem, ez szentírás. Főleg erkölcsi okok miatt, de már csak azért is megéri betartani, mert ilyenkor a lány fel is jelenthet, és igaza lesz... Maradjunk annyiban, hogy sok-sok lány és sok együttlét után nekem még sosem senki sem mondta azt, hogy nem. Nem azért, mert annyira szexisten vagyok, hanem mert sosem erőltetem, megvárom a megfelelő pillanatot, mikor ő is már annyira akarja, mint én. És ennyi az egész.
2021. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!