Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nem lányok, Nők!! Tetszen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem lányok, Nők!! Tetszenek-e nektek az olyan férfiak, akik nagyon határozottak, keményen megmondják mit akarnak, és nem hernyóznak, fizikailag is kemények. Tetszenek-e ők nektek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár a hernyózás részt nem értem 😁 29/N
2021. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ilyen pasi kell nekem, neki engedném minden nyílásomba a behatolást
2021. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

2esről távolról bűzlik, hogy pasi xD



Attól függ.

"keményem megmondja" - azaz határozott véleménye van, vagy konkrétan mindig megmondja a magáét? Mert amíg a határozott férfi vonzó, az, aki mindig megmondja amagáét, azt szimplán bunkónak hívják.


"nem hernyóznak"? Mit értesz alatta?


"fizikailag is kemények" - azaz? Sportos? Az nyilván tetszik. Vagy fizikailag keményen bánik másokkal? Az már sokkal kevésbé...

2021. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Igazából a határozottak igen, de akik ennyire keményként jellemzik magukat, meg úgy fogalmaznak, mint te a kérdésben, azok inkább taszítanak. Leginkább azért, mert erőltetettnek hat, nem természetesnek.
2021. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon.

Csak az ilyen férfiakat kedvelem, bár nem tudom mi az a hernyózás :o

Drogra gondolsz?

2021. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát így leírás alapján elég vaskalapos-szemellenzősnek hangzik.

"Ezt így kell, ez így van, ez így lesz és kész."

Sőt, gyanítom, hogy kb férfiassági / keménységi kérdést csinál mindienből, szóval ha ne adj'Isten másfél év után a nő maga csinálná meg a lötyögő kilincset, egyből kiakadna, hogy ez férfi munka, miért nem szólt. Az meg nem zámít, hogy minden hónapban szólt:D


Szóval így leírás alapján elég... gyatra kép jelenik meg előttem.


Persze a határozott férfiak jók, de nem csorbul sem a férfiassága, sem a határozottsága, ha bevallja, hogy nem tud valamit / nem ért valamihez, vagy esetleg képes értékelni, vagy akár szeretni a "lágy" dolgokat, mint pl művészetek, haszonnal nem járó időtöltések, érzelmi dolgok...


A kérdésben leírt ember ne a párom legyen, hanem a kőművesem:D Bár az se annyira jó, mert a szaki meg fogadja el a megrendelő igényét, és ne saját szájíz szerint csináljon dolgokat, mert neki kemény elhatározása van, hogy hog ykell dolgokat cisnálni:D

2021. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert az ilyen pasik általában kicsit sem figyelmesek és nem számít nekik, hogy én mit szeretnék.

Bocs, én ennél többre vágyom.

2021. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Nőknek a Férfiak tetszenek. S nem attól lesz valaki az, hogy akaratos, követelőző szociopata, avagy saját magát hű de keménynek gondoló de belül egy frusztrált kisgyereket rejtő pöts.
2021. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, imádom a határozott férfiakat, akik tudják mit akarnak és nem félnek tenni is érte.:)
2021. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!