Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek hogy az exemet kívánom, és nem őt? Egyáltalán mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés

Azt hittem majd elmúlik, de nem. Sajnos nem igazán kívánom, pedig jó teste van, minden adott. Az exemmel sajnos tökéletes volt minden, egy szinten voltunk. A mostanival elég különbözőek a szexuális szokásaink.

Vagy egyszerűen erőltessem meg magam? Hátha majd beindul valami?

Szeretnék erről beszélni vele, de félek nagyon megbántanám vele, így is elég gátlásos.

Lányok, hogyan fogadnátok ezt? Mi a legkevésbé fájdalmas út ennek a tisztázására?



2017. szept. 14. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát leginkább sehogy! Mit érnél vele?

Ha ő nem kell: szakíts vele.

Ha ő kell, maradj együtt vele.

2017. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szakítasz vele, megmondod, hogy még mindig nem engedted el az exedet, nem az ő hibája, de ez van és nem akarod bántani őt, ennyi.
2017. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
erzelmileg nem vagy tul a volt parkapcsolatodon. ne az uj baratnotol vard a megoldast hanem onmagadtol hogy nyitott tudj lenni az uj parkapcsolatra. a szex nem csak fizikalis ingerekbol all. de gondolom ha nem 14 eves vagy erre mar ra kellene jojj.
2017. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Exedet kívánod. Hát basszus szakíts inkább a mostani barátnőddel mert jobbat érdemel nálad

Inkabb ez minthogy megtudja,hogy az exnőddről ábrándozol mert ez így rohadtúl megalázó.

Szerintem fordított esetben Neked se esne jól ha a Barátnőd az Expasija farkát kívánná és nem a Tiedet!!!

2017. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy vele vége.
2017. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Finoman szolva is szemét vagy.
2017. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mégis a mi a francot csináljak ha ezt érzem? Erőszakoljam eg magam? Próbáltam, de ilyen érzések felett nins hatalmam, sorry. Annyit tudok adni neki amennyi természetesen jön.
2017. szept. 14. 13:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Dobd a csajt. Az okot nem kell megosztani, ha jo fej akarsz lenni. De ne eroltesd ezt, felesleges. Add meg az eselyt a csajnak hogy talaljon valaki mast.
2017. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, nem érdemled meg. Ha nem zártad le az előző kapcsolatot mi a fenének mégy bele másikba? Csak hülyíted szerencsétlent. Ha elmondod neki hogy közben az exedet kívánod akkor végleg taccsra teszed.
2017. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet hihetetlenül hangzik, de jó szándék vezérelt. Azért akartam vele lenne mert ő szerette volna, és én azt gondoltam megérdemli, így éreztem igazságosnak. Abban bíztam majd megváltoznak az érzéseim. Nem akarok neki rosszat se így, se úgy.
2017. szept. 14. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!