Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik így? Férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Férfiak, ha ti így viselkedtek annak mi az oka? 22l

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel ismerkedem, és már az elején elmondta h van barátnője(én mondtam neki h oké akk beszélni beszélhetünk de több nem lehet közöttünk) a lényeg az h nagyon jól elvagyunk, és nagyon sok a közös bennünk.

A napokban mikor volt a barátnőjénél másnap reggel korán írt h már nagyon velem szeretne lenni, és megakarja fogni mindenemet.

Most ezeket miért mondja ha a barátnőjétől jött éppen?


2021. máj. 9. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Szórakozok veled. Ebből semmi nem lesz, max egy öt perces örömtelen dugás. De szerintem még csak annyi se.
2021. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátnőjét már ismeri, lehet unja is és itt vagy te a friss hús és újítana, de csak szexre.
2021. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én is csak szexet szerettem volna tőle, csak furcsa volt h alig ment el a barátnőjétől és már nekem írt.
2021. máj. 10. 18:18
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elutasitotta a baratnoje, es ugy erezte, hogy akkor o most mashol megkeresi. Ami azert eleg meredek. Vagy epp jot dugtak es megjott az onbizalma... de ha szexkapcsolatot keresel, biztos talalsz mast is. De ha a lelked elbirja, es leszarod, h a srac megcsalja a baratnojet, az legyen az o lelkigondja (en megertem, ha igy lennel vele), akkor hajra. Talizzatok, foleg ha tetszik a srac. Aztan vagy bejon,vagy nem. Ha szar volt meg mindig atkuldheted a kepeket a baratnojenek 😃
2021. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak egy seggfej, de alapbol nem olyan kulonos az, hogy egy ferfi egyszerre ket nohoz vonzodjon szexualisan vagy akar erzelmileg is. De minden szemetseg nelkul is ertheto, hogy a megszokott baratnohoz kepest egy uj no, az izgalmasabb lehet. Es lehet hogy az a parkapcsolat mar nem mukodik, vagy akar sohasem volt igazan jo.
2021. máj. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ma is ez történt.

Elment a barátnőjéhez este, és reggel fél8kor már írt h imádja a testem, és szeretné végig csókolni.

Nem értem ezt :(

2021. máj. 14. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!