Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk? Most úgy viselkedtem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Most úgy viselkedtem, mint egy hülye pi**a?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. A tegnap fent voltam egy pasi lakásán, tegnap találkoztunk kb. hatodjára. Ő 28 éves. A lényeg, hogy a legelső találkozás óta úgy tűnik, hogy oda van értem, mindig nagyon szépeket ígér, túl szépeket szinte... Az este ivott, így megkért, aludjak ott, mert nem szeretne így vezetni. Meggyőzött, de a vége az lett, hogy egész éjszaka csak így pettingeltünk mert én nem akartam szexelni, de azért felizgatott rendesen... szóval egy ilyen huza-vona volt az egész, végül megujjazott és elélveztem. Aztán ennyi. De elég zűrösnak tűnik a pasi, én meg nem bízok még benne annyira, meg amúgy sem akarom könnyen adni magam. A lényleg, hogy most ez gáz volt a részemről, vagy mit gondol ilyenkor egy pasi? Biztos sajog szegénynek... de nem tudom miért nem értette meg, hogy nem akarom, azért azt csak érzékeli 28 éves létére, hogy nem vagyok biztos magamban, de nyilván nem vagyok fából, felizgulok, ha folyton fogdos és izgat... Nekem ez úgy jön le, hogy rá akart venni minden áron, de vajon csak mert férfi, vagy vajon mert hülyít és csak unja már, hogy várjon, mert menne tovább lassan? Tudjátok, más virágra.

2020. aug. 22. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem úgy tűnik-legalábbis ennyiből- hogy igen annak tűnsz. Nézd! Ha leülök étkezni, elvárom hogy ne csak előétel legyen a menü, ha egyszer már meghozza az étvágyam. Talán meghoszthatnád az érzéseid, a bizonytalanságod a fickóval, mielőtt felhúzod vagy ki nem hajít.
2020. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs rossz szándéka egyszerűen kíván téged. Azért ne sokszor játszd el vele azt, hogy petting után leálltok mert ez eléggé olyan mintha játszanál vele. Nem amúgy ettől még nem vagy hülye picsa :D
2020. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem a tegnap este miatt vagy HP, hanem mert nem tudod mit akarsz.

Azt levágtad, hogy a pasi csajozógép, de nem ráztad le. Felmentél hozzá, ott aludtál az ágyában, de nem szexeltél vele.

Ha komoly kapcsolatot akarsz keress egy komoly pasit, aki nem játssza el a hős szerelmest, de törődik veled.

Ha szexelni akarsz vele, akkor meg szexeljetek rendesen.

2020. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

helyedben legalább leszoptam volna

23n

2020. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Én egy ilyen egesz ejszakas pettingelest is tudnek elvezni sima szex helyett fiukent. Nincs semmi baj veled, en nagyra ertekelnek egy ilyen not mint te
2020. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó, de én sokszor elmondtam neki, hogy nem akarok még szexelni. Csak azért maradtam ott, mert nem akartam, hogy elkapják, és elvegyék a jogsiját, akkor dolgozni sem tudna járni...
2020. aug. 22. 21:52
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es, kétlem... 😅

Na, de megoszlanak a válaszok, mostmár az a kérdés, ő hogyan gondolja...

2020. aug. 22. 22:01
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
El fog hívni magához újra, nemsokára.
2020. aug. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy hülye picsa, de legyél következetes. Ha azt mondod neki, hogy nem akkor éreztesd is vele és ha nyomul se hagyd. Ha nemet mondasz és ennek ellenére hagyod, hogy közeledjen akkor azt fogja érezni, hogy akarod és erőltetni fogja. Annak pedig nem lesz jó vége.
2020. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Hat ha a hatodik alkalommal felmentél hozzá, és volt petting, de más semmi. Hát én morci lennék. Egy pár lány már jatszott így velem, mert elöadta az erkölcsi etalont, és hát már 28 éves, van tapasztalata. A helyében már nem keresnélek többet. Ha ugyanez, a harmadik alkalomkor történik, akkor oké. De hatodjára és csak egy csontot dobsz neki. A büszkedégem már nem engedné az ilyet. Bele kell rakni az idöt az ismerkedesbe, meg az energiát, de van egy határ.
2020. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!