Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rettentő rondán viselkedtem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő rondán viselkedtem, helyrehoznám, de a barátnőm szerint ezt már nem lehet bármennyire is szerelmes belém, jobb ha egyenlőre különválunk, míg leülepszik mindkettőnkben a dolog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor ideges voltam az utóbbi időben (banki hitel, munkahelyi gondok, családi konfliktusok, ezer meg egy dolog amit nem tudtam megfelelően feldolgozni és kezelni, ilyenkor kiabáltam, dühöngtem, rettentő zaklatott voltam az elmúlt fél évben mert úgy éreztem összeomlik körülöttem a világ, komoly terveim voltak, lakásfelújítás, házasság, gyerek és azt éreztem egyre távolodok ezektől, így mérhetetlenül tehetetlennek éreztem magam, ami miatt gyakorlatilag egy örjöngő idegroncs képét festettem). Párom egyszercsak beállított az apjával összepakolták a cuccait és útnak indultak. Azt mondta az apja, hogy boldogtalanná teszem a lányát és ő ezt így nem állja tovább, hagyjuk egymást békén, nem mehet ez így tovább, mert bele fogunk őrülni a zaklatottságba. Ennek már másfél hete. A párommal folyamatosan beszélünk, hívjuk egymást, írunk egymásnak, én őszintén sajnálom az egészet, hatalmasat hibáztam, de engem csak az vezérelt, hogy jobb legyen. Már tudom, hogy meg kellett volna élni a pillanatokat, boldogságban, hiszen mindenünk megvolt, csak ugye a sötét felhők képesek beárnyékolni a napokat...

A párom állítja, hogy az érzései nem csillapodtak, ő ugyanúgy szeret, de már gyomorideggel jött haza minden nap és rosszul érezte magát, hogy csillapíthatatlan voltam és úgy döntött, hogy ennek véget kell vessen, ha nem is örökre de tanulnom kell a hibámból változni és véget vetni a dühkitöréseimnek. Állítja, hogy szeret és továbbra is velem képzeli el a jövőjét de így nem mer szülni, nem mer hosszútávon tervezni mert ölöm a viselkedésemmel őt is.

Én változnék! Felfogtam, átgondoltam az életem, újra és újra lepörgött előttem minden és rettentően szégyenlem. Minden nap elmondom neki és minden nap kérem, hogy csak próbáljuk meg újra. De ő hajthatatlan, hogy neki ez így nem megy és ő ezt eldöntötte. Ha egymásnak szánt minket a sors úgyis visszatalálunk egymáshoz, de neki rendbe kell raknia a lelkét mert hiába szeret nagyon megbántottam és nem akar gyomoridegben élni.

Mit tehetnék, hogy újra velem legyen? Nekem mindenem ez a nő, a világ legnagyszerűbb és legcsodálatosabb nőjét vesztettem el.


2019. jún. 22. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Mióta alkottok egy párt és mennyi idősek vagytok?

Valahogy a bizalmát kellene visszanyerned. Ne add fel!

Ha szeret, biztosan visszamegy hozzád, de nem hibázhatsz többé.

2019. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Nos, nekem az az ötletem támadt, hogy kezdjetek el randizni újra!

Itt a nyár, mozduljatok ki, színház, mozi, természet, étterem... a szexel meg a lakásrajárással meg várjatok még kicsit.

A közben lévő szabadidőben meg rakd rendbe a dolgaid, aztán, hátha újra tudjátok építeni a dolgokat! :)

2019. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Ez a hajó elment. Egy idegroncs dühöngő barommal senki nem akar együtt élni.

Tudod az élet màr csak ilyen. Mindig vannak buktatók és akadályok. De ez nem azt jelenti hogy törni zúzni kell és idegroncskènt tönkretenni mindent magunk körül. A csaj a legjobb választást hozta meg. Nem akar belerokkanni az életbe melletted. Hagyd békén, had éljen nyugalomban. Te nem fogsz tudni változtatni a természeteden és ez csak rosszabb lesz. Értem hogy átgondoltad és szégyelled . De te ilyen vagy. Ilyen is maradsz és ha további nehézségek jönnek akkor csak rosszabb lesz. Engedd el őt had legyen boldog mással, aki megbecsüli és szereti.

2019. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kettő és fél éve vagyunk együtt, nagyon egymásra találtunk, kiegészítjük egymást, én elmondhatatlanul boldog voltam mellette, csak jöttek a problémáim és nagyon rosszul kezeltem őket. Ő 29 én 34 éves vagyok.


Sajnos a randira hívást mindig elutasítja, azt mondja, hogy nagyon fájdalmas döntést kellett hoznia de meghozta, szeretné, ha nem okoznék még nagyobb fájdalmat a kérésemmel, neki is nehéz és mégnehezebb lenne ha látna. Azt mondta, ha majd látja, hogy változom és megérettem arra, hogy újra megpróbáljuk akkor meg fogjuk, de egyenlőre nem szeretne tőlem semmit. Kértem, hogy akkor csak beszélgessünk, csak 10 percet szánjon rám, hogy elmondhassam mennyire szeretem és mennyire sajnálom. Ugyanazzal elküldött, hogy sajnos gyomoridege volt már és jobb neki ha most nem vagyok mellette, mert már félt szólni bármit is. Elmondhatatlan fájdalmat érzek. Nekem ő a kincsem, a jövőm, a családom, a mindenem, nagyon szeretem.

2019. jún. 22. 15:12
 5/22 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ezt a véleményt is elfogadom, még ha borzasztóan fáj is, de több kérdés is felmerült bennem, akkor az egész jellemfejlődés amin keresztülmegyek hiábavaló szerinted? Valamint ha én ilyen vagyok és jobb, hogy nem teszem tönkre az életét,akkor gyakorlatilag mentesítsem magam mindennemű párkapcsolat felől, mert úgyis csak átkozni fogja a napot, hogy összejött velem?

Igen, tévedtem, hibáztam, vétettem. De sose csalnám meg, sose néznék másik nőre, sose hagynám el, mindent megadok neki, igyekszem a végsőkig elmenni érte, bármi is kell neki. Tényleg ennyire le kell írni egy embert, mert ennyire összecsaptak a feje felett a hullámok és nem tudtam lekezelni a helyzetet a helyén? Senki nem roppant még össze a tehertől itt soha? Bánom és ha végzetes hibát követtem el akkor fogalmam sincs merre tovább. Ha pedig igazad van és nem való nekem senki, mert egy szar alak vagyok, akkor nem is tudom minek vagyok ezen a világon.

2019. jún. 22. 15:17
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Olvasd el amit írtam megint.. Amit mondott pedig tartsd tiszteletben. Egy idegroncs őrjöngő korszak után jön egy depis nyavajgós... Màr az egyik miatt kidobott ezzel csak tetèzed. Fogadd el hogy így döntött. Maradj férfi. Hibáztàl meg is kaptad ami jár. Viseld emelt fővel ha már őrjöngeni is tudtál.

Az élet ilyen. Egyszer fent máskor lent.

Engedd el őt hagy legyen boldog! NÉLKÜLED!

2019. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Ne hallgass a 3-asra. Kb. egy korosztály vagyunk, csak mi lassan 10 éve együtt. Ugyanezek a problémák csinálják nálunk is az idegbajt.

Tudatosan tenni kell az ellen, hogy a gondok ne tegyék tönkre a kapcsolatot, mindenképp össze kell tartani és nem széthúzni.

Hagyd most egy kicsit a párod, hogy kezdj el hiányozni neki, aztán lepd meg valamivel. És soha többé ne legyél pszicho. Én nagyon szurkolok, sok sikert.

2019. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm!

Még azt szeretném tőled megkérdezni, ha szabad, hogy mit tegyek, ha ír? Minden nap összességében körülbelül másfél órát írunk egymásnak vagy beszélünk telefonon. Pár napja még én írogattam és hívogattam ezerrel kétségbeesésemben, de hála az égnek tegnap már ő írt és keresett. Általában szerelmes számokat küld, vagy kibeszéli, hogy nagyon fájdalmas ez jelenleg neki, vagy hogy épp a képeinket nézi és mennyi szép emlék jutott eszébe, tehát csupa kedves dolgot ír. Én ilyenkor rögtön ugrok és bármit is csinálok félbeszakítom, hogy azonnal válaszolhassak vagy felvehessem, mert így tartom helyénvalónak. De, azt szeretném kérdezni, hogy én is ugyanúgy kezdeményezzek beszélgetést? Én is köszönjek neki reggel, hogy kellemes napot kívánok? Vagy akkor nem fog úgy hiányolni?

Természetesen hatalmas tanulópénz ez most nekem, soha az életben nem fogok ennyire kétségbeesetten sután viselkedni, én csak a legjobbat szerettem volna megteremteni neki, nem magát a poklot. Borzasztó érzés megtapasztalni, hogy mennyire nehéz is jól szeretni.

2019. jún. 22. 15:33
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki, érezze, hogy hiányolod, de ne nyomulj és ne légy csöpögős. Tehát ne told túl, csak légy kedves és higgadt. Nagyon fontos, hogy újra felnézzen rád, a férfit lássa benned, ne egy hisztis gyereket.
2019. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos valóban az voltam, gyerekes, ijesztő és szánalmas. Igyekszem rendbehozni, köszönöm mégegyszer.
2019. jún. 22. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!