Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Spermát hogy bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Spermát hogy bírjátok lenyelni?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom, de hallottam, hogy sok lány szereti lenyelni a spermát. De ez olyan undorító nekem. Lehet, hogy csak azért mondom, mert még nem volt pasim, de nekem a belem kifordul ha belegondolok, hogy sokan lenyelik a spermát. Olyan mintha nyálkás taknyot nyelnék le. Szerintem undorító. Csajok, ti miért szeretitek?


19L



2021. máj. 10. 20:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%

Előre is elnézést, hogy férfiként írok.

Ha nem szeretnéd akkor nem kell lenyelni. Ha figyel rád a leendő barátod akkor el fogja fogadni.

2021. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod, hogy milyen ha még nem volt pasid se?
2021. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
12 azért láttam már spermát videókról 12-es, szóval tudom, hogy milyen. :D
2021. máj. 10. 20:59
 14/43 anonim ***** válasza:
66%

Én gyakoris tanácsokat megfogadva, 10 év után lenyeltem pár hete a férjemét, nehogy azt gondolja, hogy nem kívánom vagy ilyenek.

Azzal nincs bajom, ha a számba élvez, de lenyelni nem megy.

Szóval erőt vettem magamon, lenyeltem, elkezdtem öklendezni, kicsordult a könnyem, majd a következő párbeszéd:

-Te mit csinálsz?

-Lenyeltem, nehogy azt hidd, hogy nem szeretlek, de nagyon rossz.

-De ha rossz, akkor minek nyeled le? Női logika...🤷‍♂


Szóval nem múlik ezen a világon semmi. Az íze meg olyan, mint a samponnak. 30/N

2021. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
42%

Én nem nyelem le. A számba sem hagyom, hogy élvezzen. Nem ezen múli a szeretet, vagy a szexuális vágy.

Én is undorodom az állagától. Ja és nem tizen húszon éves vagyok...

2021. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
28%
Én ha orálozok, párom előtte kikapja a számból mert tudja hogy rosszul vagyok tőle. Ő szereti a puncim ízét, de a faroknak sem sperma íze van, szóval nem mindegy hogy lenyeli e az ember vagy sem. Én nem tartom kötelező elvárásnak ha valaki orálozik le is kell nyelnie, abszurd ami ezen az oldalon folyik. Konkrétan múltkor egy tucat anonim hozzászóló prűdözött le mert én undorodom a spermától. Gratulálok az ittenieknek.
2021. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
80%
#6 hát, akkor leengeded a faszt a torkodba és oda élvezzen.
2021. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, és a punci orgazmus nedved sem tetszik?
2021. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
65%
Téged is zavarna, ha nyalásnál köpködne a párod. Szeretem a párom, igényes, ápolt ember, így alap, hogy lenyelem.
2021. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Önző vagyok, ha én elvárnám, hogy kinyaljon, de én nem szívesen szopnám le? (Persze azt sem tudhatom milyen, de engem a farok látványa nem hoz lázba, csak a szex része, de a szopástól szerintem szintén undorodnék.)
2021. máj. 10. 22:28
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!