Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Spermát hogy bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Spermát hogy bírjátok lenyelni?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom, de hallottam, hogy sok lány szereti lenyelni a spermát. De ez olyan undorító nekem. Lehet, hogy csak azért mondom, mert még nem volt pasim, de nekem a belem kifordul ha belegondolok, hogy sokan lenyelik a spermát. Olyan mintha nyálkás taknyot nyelnék le. Szerintem undorító. Csajok, ti miért szeretitek?


19L



2021. máj. 10. 20:29
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Tehát egyedül maradsz :)

Nem azért, mert zsarol és elhagy, hanem azért, mert te zsarolod, ha ilyet szeretne. Te zsarolod, hogy elhagyod, és el is hagyod. Enélkül nem működik és szétmentek. Vagy te, mert elzárkózol, vagy ő, például a hiánya miatt hagy el.

Tehát megértően, de elhagy, vagy te hagyod el, ahogy mondod.

Tehát egyedük maradsz. Ez a tény. :)

2023. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

41 😂😂😂


Egy kapcsolatban alap a kommunikáció és az hogy nem erőltetünk egymásra olyan dolgokat amiket a másik nem akar. Ha én erőltetnék rá valamit ami neki nem tetszik akkor ő is elhagyna mert nem tartom tiszteletben. Nem maradok egyedül, jól megvagyunk. Köszönjük.

2023. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

40-essel értek egyet


Ha ezzem manipulálna vagy zsarolna hogy ha nem csinálom amit mond elhagy én hagynám el.Ha ennyit sem érek neki hogy tiszteletben tartja a kérésemet és így viselkedik mehet.


Van egy határ amit nem lépünk át, az elején le kell tisztázni. Nincs erőszakoskodás vagy lelki terror.

2023. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!