Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Spermát hogy bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Spermát hogy bírjátok lenyelni?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom, de hallottam, hogy sok lány szereti lenyelni a spermát. De ez olyan undorító nekem. Lehet, hogy csak azért mondom, mert még nem volt pasim, de nekem a belem kifordul ha belegondolok, hogy sokan lenyelik a spermát. Olyan mintha nyálkás taknyot nyelnék le. Szerintem undorító. Csajok, ti miért szeretitek?


19L



2021. máj. 10. 20:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
90%

Általában, de főleg itt az oldalon sokan félreértik a szexben a férfi-női egyenjogúságot, ez a téma viszont pont erről szól. Ha egy nő szereti, sőt elvárja hogy nyalják, akkor igenis ne undorodjon a spermától, mert ez így kettős mérce.

N

2021. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
54%

Hát van aki imádja, van aki nem. Kipróbálod és megtapasztalod.

Én kívánom nagyon, izgató, szeretem, jólesik. Olyannyira, hogy összejövünk nálam barátok, úgy képzeld mint egy gangbangot, ez jobbára szopás és spermanyelésből áll. Tehát én kapom, mert kívánom, hidd el többnyire nincs semmi rossz íze, azt meg nem kell nézegetni.

2021. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 12. 19:16
 34/43 anonim ***** válasza:
#32: részleteznéd hogy zajlik egy ilyen buli? :)
2021. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem voltál még fiúval honnan tudod hogy nyálkás takony? TROLL
2021. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
50%

Én imádom kényeztetni a párom. Érezni, ahogy remeg alattam. Hogy mindjárt elélvez. Hogy visszatartja magát azért, hogy még tovább élvezhesse a szám.

Mellesleg tiszteletbe tartja, hogy nem akarom lenyelni.

Mert erről szól a szex. A másik iránti tiszteletről és szeretetről.

Ha tudom, hogy a partnerem nem szereti a dolgot, akkor nem erőltetem rá.

És igen, ha bennem jár a farka utána is simán bekapom. Sőt ha elélvezett utána is. De a számba nem menjen el.

2021. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Sehogy, gusztustalan.
2023. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Ha egy nő szereti, sőt elvárja hogy nyalják, akkor igenis ne undorodjon a spermától, mert ez így kettős mérce."



Egy férfinak joga van ahhoz hogy nemet mondjon ahogy a nőnek is.



Nem létezik olyan hogy igenis ne undorodjon valamitől. Nincs kötelesség.

2023. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Nincs kötelesség, csak egyedül marad, ha ennyit sem tesz meg! :)
2023. márc. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

39


Ezt zsarolásnak és manipulációnak hivják. Gusztustalan dolog. Én se maradtam egyedül, ha hasonlít mondott volna a párom már otthagytam volna.

2023. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!