Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm kedvelő lányok tudnàtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm kedvelő lányok tudnàtok mesélni a vágyaitokról?

Figyelt kérdés
Illetve meg kapjátok azt amire vágytok?
2021. máj. 10. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
most nem tudnak írni ide, mert épp meg van kötözve a kezük
2021. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Na-na!


Én pl pont a dom szerepet szeretem. Főleg a korbácsolást, és főleg akkor ha vérzik is.

2021. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Én azt szeretem ha dominálnak.

Azt az érzést , hogy kicsi vagyok ,kiszolgáltatott, aranyos és huncut.

Gyakran incselkedek a domináns féllel , ami miatt sokszor kapok büntetést... (De szerencsére nagyon élvezem azt is)

Szeretem azt , ha mondjuk a kezem össze van kötözve , vagy a lábam szét, de nem szeretem , ha teljesen mozdulni nem tudok , hiszen kell , hogy megérintsem a páromat néha belső késztetésből , vágyból.

Praise kink , knife play , primal

Sokáig lehetne erről a témáról beszélni.

19 L

2021. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

#3


El is hisszük szerinted?


Aki 19 évesen ezekre vágyik, annak valami nagyon nagy traumája lehetett az életben...

2021. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

#4 Az apámmal nincs jó kapcsolatom.Nem nagyon tudok rá , mint biztonságot nyújtó , megértő és szerető apára gondolni.

Olyan trauma nem ért eddig az életemben , amit összefüggésbe lehetne hozni azzal , hogy ilyen dolgokra vágyok.


Ez egy kérdés volt , én válaszoltam. Ha szerinted nem valódi gondolatok , akkor sajnálom.

2021. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is van válaszolva. Valszeg ezzel akarod kompenzálni, hogy a partnereddel, akivel ezeket csinálod, maximálisan megbízol, mivel az apádra nem nagyon tudtál számítani eddig az életedben.
2021. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Olyan intim teret teremtünk, ahova két fél belépve mindent megélhet, amit ketten közösen akarnak, teljes biztonságban és bizalomban.

Lehetnek benne szabályok, korlátok, de a végső cél az, hogy együtt valami olyan mély gyönyört, és teljes eksztázis éljenek meg, aminek egyetlen dolog az alapja: az ÖNÁTADÁS.

Magunkat megmutatni sebezhetőségünkben, meztelenségünkben, szégyentelenségünkben, hatalmas alázattal jár, amit ha a másik nem tisztel, sosem lesz teljes bizalom.

2021. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Egy valódi intim BDSM kapcsolódásban minden megengedett, minden lehetséges, hiszen ahogy a legfontosabb szabály is mondja konszenzuson alapul. Mindkét fél vágyait és kívánságait figyelembe kell venni.


Hiába adja át a kontrollt a sub, valójában egyre jobban felszabadul, hogy közelít ahhoz az énéhez és vágyához, ami a legmélyebben maga. Vagy legalább egy olyan része, amit másként nem tudna megélni. A domináns pedig pont ugyanezt éli meg, csak épp azzal, hogy totális kontrollt kap, a vágyai szabadságának legmagasabb fokát. De ezt egyikük sem érhetné el, és élhetné meg a másik nélkül. Ez az igazi vágy teli tiszta kapcsolódás.

A sub alázattal adja át magát, a domináns tisztelettel fogadja ezt be. Hálásak egymásnak.

Olyan helyre viszik egymást, olyat mutatnak meg magukból a másiknak, amit másnak nem szeretnének, vagy nem is tudnak.

2021. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!