Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldban tapasztalt emberekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldban tapasztalt emberekkel tudnék beszélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, régóta foglalkoztat a téma, és szivesen beszelnek olyanokkal akik megélték esetleg

2021. máj. 13. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Tudnál! Keresd meg őket, és mondd hogy beszélnél velük!
2021. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
🤦🤦 koszi erre nem is gondoltam
2021. máj. 13. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem exemmel van ilyen tapasztalatom, 1 évig minden héten szexeltünk így egy sráccal kb. 24/F
2021. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van tapasztalatom, de lehetne több is, persze ehhez az kéne, hogy végre megtaláljuk párommal ehhez az "igazi" srácot. :D


30/F

2021. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 10+ éve elég sok párral megismerkedtem online, többel találkoztam is, bull lettem nálum, bár nem a klasszikus cuck volt a legtöbb férj, inkább hármast akartak. Egy cuck inkább passzív, néző, míg a bull hágja a feleséget, a pároknál, akiket megismertem, ott a férjek azért beszálltak a szexbe.

Amit én tapasztaltam az az, hogy ez jellemzően nem a fiatal párok műfaja. Egyetlen párral találkoztam, ahol a lány fiatalabb volt, mint én, de a pasi ott is idősebb volt nálam.

2021. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyenben tapasztalatom. voltam már mindkét oldalon.
2021. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5 évig éltem ilyen kapcsolatban életem legjobb élményeit éltem át
2021. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62 évesen bőséges tapasztalattal rendelkezem,mert így éljük az életünket.
2021. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer dobtam be egy haverommal az akkori párom közösbe. Elég izgató élmény volt, én annyiban vettem részt a dologban, hogy miközben pakolta haverom a csajt kutyába engem szopott a csaj, majd fordítva is volt.

Felejthetetlen élmény volt látni ahogy meggyalázza egy másik pasi, és utána újra vissza kellett hódítani.

A mostani páromnál is izgatna a gondolat, de őt semmi pénzért nem adnám be közösbe senkivel, mert őt szeretem is, nem csak vele vagyok.

2021. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Szia. Én jártas vagyok benne, szoktam nézni ahogy barátnőm más férfival szexel. 26/F
2021. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!