Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold? Hogyan léptetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold? Hogyan léptetek egyre előrébb a cuckoldban? Vagy egyből a közepébe vágtatok? Hogy történt? Azt kaptad, amit vártál? Legyetek szívesek, akiket nem érdekel, nem volt benne tapasztalatuk, vagy csak rosszmájúak, görgessenek tovább.

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Párokhoz beszálltam néhányszor. Sajnos a legtöbben nem tudják pontosan mit akarnak és problémájuk lesz belőle később... Sok férfi könnyen kimondja, hogy mehet aztán amikor meglátják az asszonyt mással akkor kikészülnek. Persze vannak akik tudják mit akarnak
2020. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt kapcsolatként indult, aztán én nem vágytam másra, és így maradt. Ez megfelel mindkettőnknek.
2020. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik fél vagy? élvezed ha mással látod vagy csak elviseled?
2020. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Én csak tapasztalatot gyűjtök.
2020. júl. 9. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
2#-est kérdeztem ?
2020. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi :D
2020. júl. 9. 14:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi még az elején vagyunk, nem sok minden történt, de az jó volt. :D Írok, ha már előrébb leszünk. :D
2020. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 férfi vagyok, élvezem.
2020. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy kezdődött, hogy szerepjáték közben ugye más nevünk volt. Amikor a nevét (illetve a más nevet) mondtam, kb azonnal elélvezett. Gondoltam rákérdezek, hogy ez mi volt :D
2020. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Kell egyfajta nyitottság a hölgy részéről is mindenképp.


Ha nem egy ordènárè akkor lassan kell felèpiteni a dolgot.


Pl Először èrezze azt, hogy mennyien kívánják. Ha vannak jó haverjaid akkor kérd meg őket, hogy kicsit udvaroljanak neki előtted, és ha látja a hölgy, hogy téged nem zavar akkor mehet a "hátad mögött" is.

Ha már érzed, hogy megy a flört dobd be, hogy hármasban benne lennél ha elfajul a dolog. Innen már viheti tovább a dolog.


De pl befizetheted kezdésnek masszazsra és ha élvezi akkor fokozatosanbban mindig erotikusra, és vannak olyanok is ahol pl neki yoni masszázs neked lingam és együtt vagytok.

2020. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!