Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok veletek történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek történt már olyan hogy csalódás ért titeket a partneretek mérete miatt? És ha igen mekkora volt neki? Szembesitettétek vele hogy nektek ez nem okoz örömöt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy volt. Kiröhögtem és otthagytam. Nyilván ilyen válaszokat vársz, hogy lehessen anyázni a nőket. Szánalmas lúzer...
2021. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
egy kezemen sem tudom megszámolni mennyi. A dickpic számomra fontos, csak hogy tudjam legyen-e folytatás....
2021. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Volt. Tök jó pasi volt, megvolt szinte mindenben az összhang, de az első alkalommal amikor szexre került a sor, szakítottam vele.

Túl nagy volt.

2021. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

#3

Hát peeeeeeeeeeeeeeerszeee................

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2021. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
#3: hihető. 😂😂
2021. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

#3

Én viszont elhiszem. Nagyon szűk vagyok, ami kicsit nagyobb, mint az átlag, fájdalmat okoz.

2021. máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Hagyjuk már.. egy nagy farkat egy nő sem dob el önszántából
2021. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom átlagos méretem van de volt barátnőmmel az első szex után rá kellett jönnöm, hogy nagyobbakhoz van szokva. Meg is jegyezte, de ettől csak valahogy még szexibb lett.
2022. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!