Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a jelenségről, amikor valaki (lány, fiú) inkább szingli, minthogy bárkivel kapcsolatban legyen, csak hogy kapcsolatban legyen?

Figyelt kérdés

Mit gondolsz arról, ha valaki inkább egyedül van és vár arra, hogy megfelelő partnert találjon?

Sokan vannak, akik nem bírnak egyedül lenni, és egyik kapcsolatból esnek a másikba.


2021. máj. 14. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig így voltam ezzel. Inkább vagyok szingli, mintsem olyannal jöjjek össze, akit nem tartok megfelelő partnernek. Nem vagyok kapcsolatfüggő.
2021. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyen vagyok. Konkrétan 7 évig nem dugtam tavaly decemberig. Egyszerűen azért, mert csak kapcsolatban vagyok képes erre és olyan nővel, akibe szerelmes vagyok, mert a kémia is csak azzal működik tapasztalataim alapján. Sajna ez a világ nem a magamfajtáknak áll. Számomra az egyedüllét az alap, a párkapcsolat a plusz. A legtöbb embernek ez fordítva van. Fel nem foghatom, hogy lehet valaki mindig kapcsolatban. Én nagyon esek szerelembe, de az akkor annál mélyebb, tartósabb lesz. 33F
2021. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nehezen
2021. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom róla, hogy egy értelmes, megfontolt, érzelmileg stabil személy, aki nem jön össze kétségbeesetten fűvel-fával.
2021. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez túl kevés tulajdonsága hogy valamit is gondoljak róla... Szépen hangzik hogy "csak azért nem kell kapcsolat"..., de tavaly az első lezárásnál egyrészt nem sokkal azelőtt lett véglegesen vége egy hosszú kapcsolatomnak, másrészt fizikailag is egyedül maradtam. Azért nehezen éltem eát hogy bizonytalan minden és nincs mellettem senki, az online jelenlét nekem egy idő után unalmas.
2021. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Többen is érdeklődtek irántam, de mégis egyedül maradtam 5 évig, mintsem belemenjek egy olyan kapcsolatba, amiről már az elején tudom, hogy nem működne. Én is döbbenten olvasom, mikor írják, hogy x párom volt... szerintem akivel pár hétig kavarsz, aztán eldobod és lecseréled, az sosem volt a párod. De ez én vagyok.

32N

2021. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!